5 канал

Росія створює на Донбасі заморожений конфлікт, та порівняння з Придністров'ям некоректні – Кучма

На теренах колишнього Радянського Союзу з'являється ще один заморожений конфлікт

Росія створює заморожений конфлікт на сході України, і це має бути донесено до всього світу. На цьому наголосив представник української сторони у Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на сході Леонід Кучма, передає "5 канал".

"На теренах колишнього Радянського Союзу з'являється ще один заморожений конфлікт. Ми бачимо, що в Росії немає ніякого бажання, щоб він зник. Ми хоча б по досвіду інших конфліктів можемо говорити", – зазначив Кучма.

Водночас, він зауважив, що порівняння з конфліктом в Придністров’ї некоректні, адже Росія має значну ділянку кордону з тимчасово окупованою територією Донбасу.

"Але це буде не Придністров'я – заморожений конфлікт. У Придністров'я немає кордонів з Російською Федерацією, а тут кордон – більше 400 кілометрів. Це такий буде для України головний біль!" – підкреслив представник України у ТКГ.

Кучма також додав: "Робоча група (з питань кордону), звичайно, потрібна, щоб обговорювати це питання, але механізмів, як передати цей кордон, немає. Ми ж не можемо поставити там своїх прикордонників. Тому я кажу про миротворчі сили, щоб хоча б ОБСЄ туди пустили". 

Нагадаємо, у березні цього року заступник глави АПУ Костянтин Єлісєєв заявив, що Росія реалізовує на сході України "придністровський сценарій". Він також виступає за те, що на Донбасі необхідно розгорнути миротворчу місію ООН.

Попередній матеріал
На сьогодні російський фейк живе в інфопросторі максимум годину – Мінінформполітики
Наступний матеріал
У Мінінформполітики анонсували появу газети для зони АТО
Loading...

Україна передала НАТО докази взаємодії Росії з міжнародним тероризмом

Порошенко: Російська анексія Криму та агресія на Донбасі є викликом для всього Чорноморського регіону

Трамп: Росія має відповісти за свої дії на Донбасі та в Криму