Facebook / Chief rabbi of Ukraine - Головний Рабин України

Головний рабин України назвав імена силовиків, які стежили за синагогою – що відповідають в НАБУ

Технічну допомогу в проведенні перевірки центральній синагозі в Києві надали ізраїльські колег

Головний рабин України Моше Реувен Асман наполягає, що за центральною синагогою у Києві стежили співробітники саме Національного антикорупційного бюро України. Про це він написав у Facebook.

Рабин написав: "Сьогодні в пресі було опубліковано повідомлення прес-служби НАБУ про те, що стеження відносно єврейської громади дійсно здійснювалося, проте іншим правоохоронним органом. Як я вже повідомляв, питання притягнення до відповідальності винних осіб знаходиться у винятковій компетенції держави. Разом з цим відео, опубліковане нещодавно в ЗМІ, не є повним. Проте ми уважно перевірили інформацію, фото і відеозаписи, опубліковані в інтернеті. У рамках проведення перевірки, у тому числі при технічній допомозі наших ізраїльських колег, використовуючи метод розпізнавання осіб і образів новітньою системою "ANYVISION", було встановлено, що представлені фото з вірогідністю 99,97% належать наступним громадянам".

Він додав прізвища двох людей, які, згідно з їхніми деклараціями, отримали від НАБУ по 336 тисяч 115 гривень за 2017 рік.

За словами рабина, експертизою також були встановлені IP адреси, з яких здійснювалися атаки на системи безпеки і тимчасові відключення відеоспостереження.

Нагадаємо, що у НАБУ 11 листопада спростували причетність до прослуховування синагоги. В антикорупційному відомстві заявили, що вивчили оприлюднений в інтернеті відеозапис і встановили, що за центральною синагогою в Києві стежили працівники іншого правоохоронного органу. При цьому в НАБУ сказали, що для збереження довіри до правоохоронної системи України не називатимуть, до якого саме органу належать ці особи.

Як повідомляв 5.UA, 30 жовтня 2018 року була опублікована заява головного рабина України Моше Реувена Асмана на сайті єврейської громади Києва про виявлення службою безпеки громади осіб, які професійно здійснювали приховане спостереження за приміщенням центральної синагоги Києва та її вірянами. У заяві також йдеться, що служба безпеки громади виявила транспортні засоби з підробленими номерними знаками, які використовували для спостереження. Крім того, зазначається, що під час перевірки молитовного дому були виявлені пристрої зняття інформації.

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Купа поліції та перекрита дорога": Фото з місця обшуку в Харкові в рамках "справи рюкзаків"

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У маріупольському звіринці поповнення: привезли білих тигренят і сім'ю гамадрилів
Наступний матеріал
Усі українські магазини зобов'яжуть приймати банківські карти – МЕРТ

Потенціал оборонно-промислового комплексу України настільки потужний, що якщо його задіяти, ми матимемо все – ветеран розвідки

Боротьба Української Церкви за автокефалію на початку 90-х років

#Кендзьор: Ніла Крюкова – жінка для котрої Україна була понад усе – відео

Турчинов: Україна хоче купити в Туреччини ударні безпілотники Bayraktar TB2, переговори йдуть

Генерал запасу СБУ припустив, скільки агентів Кремля ховається під рясами в Україні

До України прибув новий посол Угорщини: що про нього відомо