Генсек НАТО закликав Москву припинити підтримувати бойовиків на Донбасі

Усі сторони повинні повністю виконати Мінські угоди та співпрацювати в напрямку дипломатичного рішення шляхом переговорів, заявив Столтенберг

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг закликав Російську Федерацію припинити надавати політичну, військову та фінансову підтримку бойовикам на Донбасі. Про це він заявив на спільній прес-конференції з Президентом України Петром Порошенком за підсумками засідання Комісії Україна-НАТО у Варшаві 9 липня, передає "УНІАН".

"Я засуджую російську навмисну дестабілізацію східної України, де порушення угоди про режим припинення вогню відбуваються на щоденній основі, часто зі зброєю, забороненою відповідно до Мінських угод, і з щоденними жертвами", - заявив він.

Столтенберг закликав Кремль припинити підтримувати сепаратистів на Сході України. "Ми закликаємо Москву припинити здійснювати політичну, військову та фінансову підтримку сепаратистів", - наголосив він.

Також, за словами генсека НАТО, усі сторони повинні повністю виконати Мінські угоди та співпрацювати в напрямку дипломатичного рішення шляхом переговорів.

Раніше Президент України Петро Порошенко заявив, що країни-члени НАТО ніколи не визнають анексію Криму РФ та засуджують російську агресію на Донбасі.

Попередній матеріал
Штаб АТО: Біля Луганського бойовики застосували артилерію, під Талаківкою били з БПМ
Наступний матеріал
Клімкін: НАТО - оборонна спільнота, яка базується на цінностях, а не на брязканні зброєю

Підсумки саміту: Україна отримує найбільшу в історії НАТО допомогу

Порошенко: Україна і НАТО запускають процес, що поглибить "особливе партнерство"

Підсумкова декларація саміту: НАТО посилить підтримку України, від РФ чекає повернення до адекватності

Генсек НАТО: Ми навіть не обговорювали посилення східних кордонів до дій Росії в Україні