Ігор Гордійчук
Ігор Гордійчук YouTube / Рандеву

Генерал ЗСУ Ігор Гордійчук у "Рандеву": Хто вважає, що АТО – курорт, рекомендую їм поїхати і подивитися

Читайте по-русски
Дивіться 18 вересня о 20:00 на "5 каналі"

Цього разу в гості в "Рандеву з Яніною Соколовою" на "5 каналі" завітав начальник Київського військового ліцею ім. Івана Богуна, Герой України, легендарний "Сумрак", генерал-майор ЗСУ Ігор Гордійчук.

Тисніть плеєр і "Створити нагадування", щоб отримати сповіщення про початок ефіру:

У програмі Гордійчук прокоментував слова радника Банкової, представника української делегації в ТКГ щодо війни на Донбасі, який 2017-го назвав АТО "курортом для хлопчиків" і йому це тепер пригадали.

Гордійчук сказав: "Є можливість у кожного реалізуватися. У нас у ЗСУ дуже багато вакансій у бойових бригадах. Усе, будь ласка, у військкомат записуйтеся – і вперед на передову. Хто ще не реалізувався, я б рекомендував поїхати на "курорти".

Також генерал сказав, що найбільшим ворогом всередині України вважає Московську церкву. 

Повне інтерв'ю з генералом-майором ЗСУ, Героєм України Ігорем Гордійчуком дивіться в суботу о 20:00 у "Рандеву з Яніною Соколовою" на "5 каналі".

Дивіться також: Про Донбас – Чорнобиль, правила війни та формулу "зійтися посередині" – Ігор Гордійчук у "Є СЕНС"

Довідка. Ігор Володимирович Гордійчук народився 12 листопада 1972 року в селі Залізниця, Корецького району, Рівненської області. Український військовослужбовець, генерал-майор Збройних сил України, офіцер Головного командного центру Генерального штабу України, начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна, Герой України.

Генерал – учасник війни на сході України 2014 року, очолював загін спецпризначення, що виконував завдання глибинної розвідки в тилу противника, командував операцією із взяття під контроль стратегічної висоти Савур-Могила. Дістав важке поранення голови під час виходу з Іловайська 29 серпня, тривалий час проходив реабілітацію у США.

Попередній матеріал
Що на російсько-білоруських навчаннях "Запад-2021" відпрацьовували сусіди – "Невигадані історії"
Наступний матеріал
Дніпряни не дозволили завезеним "тітушкам" зірвати Kulish Fest
Loading...