Олексій Арестович
Олексій Арестович Олексій Арестович / Facebook

"Підозрюю психічне захворювання": ексочільник МОЗ оцінив скандальну заяву Арестовича про АТО

Читайте по-русски
У давньому інтерв'ю Арестович назвав АТО "курортом для хлопчиків"

Колишній очільник Міністерства охорони здоров'я Максим Степанов публічно припустив, що в радника керівника ОПУ та речника ТКГ з врегулювання ситуації на Донбасі Олексія Арестовича може бути психічне захворювання.

Про таке він написав у власному Facebook, коментуючи уривок скандального інтерв'ю, в якому Арестович називає АТО – "курортом для хлопчиків".

"З медичної точки зору в даної особи є підозра на психічне захворювання. З політичної – цей суб'єкт не має жодного морального права бути спікером ТКГ. За сім років війни загинуло більш як 15 тисяч людей. І ось такі спікери і радники ганьблять їхню пам'ять і Україну в цілому", – переконаний Степанов.

Він також поточнив, що хоча мовиться про інтерв'ю 2017 року, втім "такі клінічні випадки не мають терміну давності. З роками хвороба лише прогресувала".

"Впевнений, наші військові залюбки проведуть екскурсію актору Арестовичу по найспекотніших "курортах"  Донбасу", – резюмував колишній міністр.

Сам Арестович, коментуючи відео, заявив, що його слова про АТО були сказані давно, а публікацію саме цього уривку він сам пояснює "початком політичного сезону".

Зауважимо, що в березні Олексій Арестович із матюками відповів підписнику на Facebook, який попросив того інформувати про перемовини українською мовою. 

Попередній матеріал
Презентація книжок і зустрічі з письменниками: у Львові стартував Книжковий форум
Наступний матеріал
Європарламент пропонує ЄС не визнавати вибори до Держдуми РФ
Loading...