фото vpk.name

ФСБ намагалась звинуватити Україну у постачанні зброї терористам

  Контррозвідка СБУ викрила та припинила одну з розвідувально-підривних акцій спецслужб Росії. За наданою інформацією, два роки тому полковник ФСБ Олексій Чепік завербував громадянина України.

  У січні-лютому цього року Чепік поставив йому завдання – встановити контакт з активістами УНА-УНСО, та здійснити під контролем ФСБ контрабандне постачання стрілецької зброї до Росії. Після ліквідації "покупців зброї" передбачалося на міжнародному рівні висунути на адресу України звинувачення в організації постачання зброї терористичним організаціям у Росії.

  На оприлюдненому записіполковник ФСБ Олексій Чепік ставить завдання дослівно так: "К тебе подойдут люди, денежные, которые будут использоваться "втемную". Им скажут, что вот есть человек, у него есть оружие. Через интернет ты с ними связываешься, переписку на контроль ставим, все договоренности, количество, условия все эти обговариваешь. Мы этих покупателей только направим куда надо – на тебя, допустим. А контроль за ними, за сделкой, за деньгами, за отправкой-погрузкой, будем осуществлять через тебя. И как только они сюда приедут – на территорию России – все, Аллах акбар. Здесь мы начинаем их контролировать и просто в..бываем. Вплоть до уничтожения физического".

  Попередній матеріал
  У Харцизьку пройшли мітинги за і проти єдності України
  Наступний матеріал
  "Народного губернатора" обрали на проросійському мітингу у Харкові
  Теги:
  Loading...