5.ua

"Народного губернатора" обрали на проросійському мітингу у Харкові

  Учасники проросійського сепаратистського мітингу у Харкові 21 квітня обрали чергового "народного" губернатора. Голосування відбувалось шляхом піднімання рук присутніх на мітингу. Про це повідомляють місцеві журналісти.

  Обранець був представлений учасникам мітингу тут же - харківський блогер Володимир Варшавський.

  Як повідомляється, голосування за кандидатуру варшавського відбулося під кінець мітингу, коли на площі залишилася дві-три сотні мітингарів. Причому організатори мітингу - громадський рух "Юго-Восток" і організація "Боротьба" - офіційно зняли з розгляду на мітингу питання про обрання "народного губернатора" через відсутність узгодженої кандидатури.

  Одразу після "обрання"  Варшавський з трибуни мітингу заявив, що почекає, доки діючий голова Харківської ОДА Ігор Балута складе свої повноваження. У свою чергу, мітингувальникі дали наказ йому відправитися в Росію до Януковича, щоб він "завізував його посаду".

  Після голосування мітингуючі прийняли звернення до міського голови Харкова Геннадія Кернеса з вимогою підтримки референдуму з федералізації, виділення приміщення з оргтехнікою для діяльності оргкомітету референдуму і відміни прийнятої раніше заборони на мітинги у центрі Харкова.

  Раніше повідомлялося, що близько 300 осіб мітингують у Харкові біля пам'ятника Леніну за проведення референдуму.

  Попередній матеріал
  ФСБ намагалась звинуватити Україну у постачанні зброї терористам
  Наступний матеріал
  У Білорусі амністують близько 8 тисяч засуджених
  Теги:
  Loading...