Карантин
Карантин 5 канал

Фонд соцстрахування компенсує понад 10 млн грн за лікарняні через COVID-19

  Читайте по-русски
  Кожна застрахована особа в разі контакту з хворим на коронавірусну хворобу має право отримати листок непрацездатності для ізоляції

  Фонд соціального страхування виплатить понад 10 млн грн особам, які отримали листки непрацездатності для ізоляції від COVID-19. Про це повідомляється на сайті фонду.

  "Станом на сьогодні ФССУ прийняв на оплату лікарняні листки, видані через ізоляцію від COVID-19, на суму понад 10 мільйонів гривень. Найбільше таких листків непрацездатності було видано в Житомирській області – виплати нараховано для понад тисячу осіб на суму близько 1,5 мільйона гривень", – йдеться у повідомленні.

  Кожна застрахована особа в разі контакту з хворим на коронавірусну хворобу має право отримати листок непрацездатності для ізоляції від COVID-19 з метою запобігання ризику поширення пандемії.

  Втрачений за час самоізоляції під медичним наглядом заробіток компенсує Фонд соціального страхування України.

  Фінансування допомоги в разі ізоляції від коронавірусної хвороби здійснюється ФССУ за кошти, виділені з фонду боротьби з COVID-19 відповідно до постанови уряду.

  Рішення про направлення на самоізоляцію під меднаглядом з видачею листка непрацездатності приймає лікар за наявності підстав – відкрити такий лікарняний на період карантину можливо в дистанційному режимі, за допомогою засобів телефонного зв’язку.

  Сума виплат від Фонду за час ізоляції становитиме 50% середнього доходу незалежно від тривалості страхового стажу, і 100% середнього доходу – для медичних працівників.

  Нагадаємо, за рівнем небезпеки через ситуацію з коронавірусом Київ наближається до червоної епідеміологічної зони, згідно з поділом України, який набуває чинності з 1 серпня. Про це раніше повідомив глава Держпродспоживслужби Києва Олег Рубан.

  Попередній матеріал
  Уроки в різний час: у Кабміні розповіли про навчальний процес із 1 вересня
  Наступний матеріал
  Троє військовослужбовців померли в зоні ООС від "різкого погіршення стану здоров'я" – штаб
  Loading...

  На Львівщині в 6-річної дитини виявили загадковий синдром, пов'язаний із COVID-19

  Київ може потрапити в червону карантинну зону – що це передбачає

  У МОЗ розповіли, коли поділять Україну на карантинні зони

  Коронавірус у Києві: зафіксували найбільшу кількість випадків за період пандемії

  Учені дізналися, чому люди втрачають нюх при коронавірусі

  5 канал - трансляція наживо