radiosvoboda.org

Фейгін відвідав Савченко у в'язниці

  Марк Фейгін відвідав українську льотчицю у в'язниці

  Адвокат української бранки після трьохгодинного очікування відвідав Надію Савченко. Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

  "Вийшов я від Наді. Другий день сухого голодування. Тюрма стурбована тільки тим, як би чого не дізналися", - пише адвокат.

  Крім того, він зазначив, що Надія вимагає допустити до неї українських лікарів. Проте й досі ніякої медичної допомоги не отримує.

  "Надія наполягає на допуску до неї українських і німецьких медиків. Прогресу ніякого. Зараз Савченко медична допомога в тюрмі не надається", - додав Фейгін.

  Нагадаємо, українське МЗС вимагає терміново надати нелімітований доступ українських консулів, а також українських та європейських лікарів до Надії Савченко.

  Нагадаємо, Надія Савченко оголосила сухе голодування із забороною годувати її силоміць, етапувати будь-куди і з вимогою негайно повернути її до України. Про такі радикальні кроки Савченко попереджала кілька днів тому в листах, які оприлюднювали її захисники та сестра.

  5 квітня, вирок Надії Савченко набув чинності. Українська льотчиця навідріз відмовилася оскаржувати вердикт російського судилища. Речник Путіна Дмитро Пєсков заявив, що жодних рішень щодо обміну Савченко не ухвалено.

  Попередній матеріал
  ФСБ піймала ватажків "ДНР" на розкраданні пального на Донбасі
  Наступний матеріал
  Уповільнення зростання економіки Китаю позитивно вплине на Україну - експерт
  Теги:
  Loading...

  МЗС закликало Росію негайно допустити консулів до Савченко

  Мін'юст: Процес екстрадиції Савченко в Україну ще не запущений

  "Батьківщина" запустила сайт про історію полону Надії Савченко

  Фейгін: Савченко не етапуватимуть під час голодування