radiosvoboda.org

Фейгін: Савченко не етапуватимуть під час голодування

Надія Савченко розпочала сухе голодування, всупереч усім вмовлянням цього не робити

Початок сухого голодування української льотчиці підтвердив адвокат Марк Фейгін. Як зараз почувається себе адія Фейгін, сказати не може, бо українських і німецьких лікарів до неї так і не пустили. Втім, у коментарі "5 каналу" він заявив, що, по-перше, на час голодування Савченко нікуди із СІЗО не етапують і, по-друге, найімовірніше, їй таки доведеться підпустити до себе російських медиків.

"У цьому немає ніяких сумнівів, що вона перестала пити воду - це точно. Завтра я її побачу, дізнаюся, як її стан здоров'я, що там відбувається. Але абсолютно точно, що її не етапують на момент голодування. Там є черговий лікар, який у СІЗО міряє у неї температуру і тиск. Вона не підпускала тих, які збиралися брати кров із вени. Зараз ми це питання будемо обговорювати, сподіваюся, від цього вона тепер уже не відмовиться, оскільки іншої альтернативи немає - ні українських, ні німецьких лікарів, які могли б це зробити немає. Тому, швидше за все, з високим ступенем ймовірності, російських лікарів допустять", - повідомив Марк Фейгін.

Нагадаємо, Надія Савченко оголосила сухе голодування із забороною годувати її силоміць, етапувати будь-куди і з вимогою негайно повернути її до України. Про такі радикальні кроки Савченко попереджала кілька днів тому у листах, які оприлюднювали її захисники та сестра.

Нагадаємо, напередодні, 5 квітня, вирок Надії Савченко набув чинності. Українська льотчиця навідріз відмовилася оскаржувати вердикт російського судилища. Речник Путіна Дмитро Пєсков заявив, що жодних рішень щодо обміну Савченко не ухвалено.

Попередній матеріал
США хочуть заблокувати продаж російських винищувачів Ірану
Наступний матеріал
Засновник Mossack Fonseca назвав "панамські документи" вирваними з контексту
Теги:
Loading...

Надія Савченко сьогодні має розпочати сухе голодування

Порошенко телефоном через генконсула України в Ростові поспілкувався з Надією Савченко

Пєсков: На сьогодні жодних рішень щодо обміну Савченко не ухвалено

Київ готує документи для видачі Савченко в Україну – ЗМІ