twitter.com/GlasnostGone

МЗС закликало Росію негайно допустити консулів до Савченко

Українське МЗС вимагає терміново надати нелімітований доступ українських консулів, а також українських та європейських лікарів до Надії Савченко

У вітчизняному МЗС закликали Росію негайно допустити українських консулів до Надії Савченко. Про це "5 каналу" повідомила речниця відомства Мар'яна Беца.

"Ми закликаємо Росію виконувати норми міжнародного права і міжнародні договори, які ратифіковані Росією, а також законодавство Росії, яке передбачає надання консулам можливості відвідання своїх громадян. Ми вважаємо, що це навмисне затягування процесу з боку російської сторони. Ще раз вимагаємо терміново надати нелімітований доступ українських консулів, а також українських та європейських лікарів до Надії Савченко", - зазначила Мар'яна Беца.

Консулів до полоненої льотчиці не пускали і вчора. Про це повідомляв її адвокат Марк Фейгін. Крім того, адвокат Надії повідомив на своїй сторінці у Twitter, що його вже дві години не допускають до української льотчиці.

"Сьогодні я чекаю уже дві години дозволу на вхід до в'язниці. Ось так і виглядає ізоляція Савченко!" - написав Фейгін.

Нагадаємо, Надія Савченко оголосила сухе голодування із забороною годувати її силоміць, етапувати будь-куди і з вимогою негайно повернути її до України. Про такі радикальні кроки Савченко попереджала кілька днів тому в листах, які оприлюднювали її захисники та сестра.

5 квітня, вирок Надії Савченко набув чинності. Українська льотчиця навідріз відмовилася оскаржувати вердикт російського судилища. Речник Путіна Дмитро Пєсков заявив, що жодних рішень щодо обміну Савченко не ухвалено.

Попередній матеріал
ДФС поки що не бачить порушень у відкритті "офшорів Порошенка"
Наступний матеріал
У Брюсселі заявили, що результати референдуму у Нідерландах не вплинуть на угоду Україна-ЄС
Теги:
Loading...
Мін'юст: Процес екстрадиції Савченко в Україну ще не запущений

Мін'юст: Процес екстрадиції Савченко в Україну ще не запущений

Фейгін: Савченко не етапуватимуть під час голодування

Фейгін: Савченко не етапуватимуть під час голодування

Надія Савченко сьогодні має розпочати сухе голодування

Надія Савченко сьогодні має розпочати сухе голодування