5 канал

Фейгін озвучив ім'я розвідника РФ, на якого можуть обміняти Сущенка

Раніше говорилося, що українська сторона буде шукати для обміну того, хто влаштував би Росію

Адвокат незаконно затриманого в РФ українського журналіста Романа Сущенко Марк Фейгін вважає можливим його обмін на агента головного управління розвідки Росії Віктора Павленка. Про це повідомляє "Укрінформ".

Як стало відомо, Павленка затримали у Рівному 8 жовтня цього року.

"Оприлюднена мною можливість обміну Віктора Павленка на Романа Сущенка – варіант, робоча версія. Але її вже потрібно публічно обговорювати, тому що виключно конфіденційні переговори з Кремлем малопродуктивні. А з моменту арешту мого підзахисного, українського журналіста, скоро мине два місяці. Далі тягнути не можна. Тому я беру на себе озвучити таке прізвище. Що скаже Кремль?" – заявив Фейгін.

Як стало відомо, Фейгіну поки невідомі деталі арешту і затримання Павленка, який, на відміну від Сущенка, поки не є публічною фігурою. "Проте я точно знаю, що дружина затриманого Віктора Павленка, як може, займається цим питанням і обговорює можливості звільнення її чоловіка", – пояснив адвокат.

Нагадаємо, на початку листопада Фейгін повідомив, що для обміну Сущенка українська сторона буде шукати того, хто влаштував би російську сторону. Ці переговори будуть проходити непублічно і негласно, зазначив адвокат 2 листопада на прес-конференції. 

Як інформував 5.ua, 30 вересня в Москві неправомірно затримали власного кореспондента "Укрінформ" у Франції Романа Сущенка. Його звинувачують у "шпигунстві". Зокрема, у ФСБ чоловіка назвали "полковником української розвідки". У вітчизняному МЗС цю акцію назвали спланованою провокацією. 27 жовтня Московський суд відхилив апеляцію на арешт Сущенка та залишив його за гратами. 31 жовтня адвокат журналіста прилетів до України, щоб вирішити питання можливого обміну Сущенка. 

Нагадаємо, Фейгін заявляв, що звертатиметься зі скаргою до Європейського суду з прав людини. 

Попередній матеріал
Президент нагородив Яроша та ще трьох учасників АТО орденом Богдана Хмельницького
Наступний матеріал
У КМДА заявили, що підстав для перерахунку більшості платіжок "Київенерго" немає

Фейгін розповів, на кого Росія погодиться виміняти Сущенка

ФСБ почало "розробляти" Сущенка ще в минулому році – Фейгін

Фейгін хоче залучити до звільнення Сущенка французьких політиків

Процесуальні порушення та нестача доказів: Фейгін розповів про перебіг засідання у справі Сущенка