Водохреще 5 канал

Екстремальне занурення та хресна хода: як українці по всій країні у крижану воду пірнали

У Вінниці заграв військовий оркестр, а в Запоріжжі екстремали пірнали з висоти у 40 метрів

Цього року на Водохреще і посвяти в моржі були, і військові оркестри грали, і екстремальний фактор був. У різних куточках країни свято відзначали своєрідно. Хрещенський огляд підготували журналісти "5 каналу".

Так, у Запоріжжі кількадесят сміливців занурилися у води Дніпра після 40-метрового вільного падіння з мосту. Екстремальну традицію започаткували місцеві роуп-джампери.

Політ убезпечує альпіністська страхувальна система. Перед самою водою вона м'яко гальмує стрибуна, він на секунду занурюється у воду і знову злітає у повітря. Eкстремали кажуть, що  адреналін подвійний – від польоту та занурення в крижану воду.

У Луцьку близько тисячі вірян пройшли хресною ходою до ополонки на річці Стир. Процесію вітали колядники. Після цього розпочалися йорданські купання.

у Дніпрі Нептун проводив обряд посвяти у моржі тих, хто вперше вирішив зануритися у крижану ополонку. Новачки дізналися, як слід готуватися до зимових запливів. Серед правил – фізична розминка – розігрів  та позитивний настрій.

На Львівщині у селі Раковець у купель у формі хреста занурилися понад 200 військовослужбовців Нацгвардії. Дорогу до водойми встелили ялинковим гіллям. 

Занурення у Вінниці в ополонки супроводжував військовий оркестр. Військовослужбовці переодяглися у дідів Морозів і біля місць купання розважали вінничан та гостей міста. Оркестр розділився на кілька частин аби грати у різних куточках міста.

Як це було – дивіться докладно у сюжеті:

Попередній матеріал
Обстріли у Золотому: як терористи намагалися приховати вбивство цивільного
Наступний матеріал
"Слово Свідка": Фотограф та кіборг Руслан Боровик розповів про найтрагічніші години оборони ДАП
Loading...
Історія та традиції свята Водохреща

Історія та традиції свята Водохреща

На Водохреще кияни винайшли новий екстремальний спорт

На Водохреще кияни винайшли новий екстремальний спорт

Захисники Широкиного відзначили Водохреще купанням

Захисники Широкиного відзначили Водохреще купанням