Обстріли у Золотому 5 канал

Обстріли у Золотому: як терористи намагалися приховати вбивство цивільного

Іноді за ворожими атаками ховається ницість та цинізм бойовиків, які здатні на жорстоке вбивство мирних громадян

Біля Золотого російські бандформування провокують українські сили на зустрічні обстріли. Бойовики здебільшого застосовують гранатомети і переважно вночі, але днями розриви почали лунати й опівдні. Армійці на провокацію не піддалися, а згодом ще й дізналися, навіщо ворог їх провокував.

"Населення, яке прийшло з тієї сторони (непідконтрольної території), проходить через пункт КПВВ. Нам розповіли, чому були такі дії. Вони (бойовики) вбили на тій стороні близько 11-ї години цивільну людину. І для того, аби приховати свій злочин, вони провокували, щоб ми відкрили вогонь з нашої сторони, аби потім списати на нас це вбивство", – розповідає боєць із позивним "Атлет".

Бійці дочекалися, поки на місці злочину завершили роботу так звані правоохоронці терористичної "ЛНР". Після цього командування дозволило армійцям відкрити вогонь по вогневих точках противника. 

"Ми запросили дозвіл на відкриття вогню і знищили їхні вогневі точки. Ті наші спостережники, які дивляться за обстановкою, вони доповіли, що вони бачили знищення", – додав військовий.

Як стало відомо, опорний пункт, який атакували бойовики, розташований між териконами шахт Золотого та окупованого Кіровська. Місцевий рельєф, кажуть вояки, сприяє вилазкам диверсантів. Що ще відбувається на позиціях – дивіться у сюжеті.

Попередній матеріал
Черниш: Підприємства на окупованих територіях Донбасу сплачують податки Україні
Наступний матеріал
Екстремальне занурення та хресна хода: як українці по всій країні у крижану воду пірнали
Loading...

Кримське не здається: Окупаційні війська вирішили змінити тактику атак

Земля здригається: Стрілянина та вибухи у Водяному не вщухають

"Перестрілки в авдіївській промзоні": Міноборони назвало найгарячіші ділянки фронту