Державне бюро розслідувань (ДБР)
Державне бюро розслідувань (ДБР) 5 канал

Директор ДБР Роман Труба не подавав документи на конкурс очільника бюро – "Спостерігач"

Читайте по-русски
Це може бути підставою для визнання результатів конкурсу недійсними, вважає нардеп VIII скликання Юрій Македон

Нинішній директор ДБР Роман Труба не подавав документів на конкурс щодо зайняття посади директора ДБР, встановила програма журналістських розслідувань "Спостерігач" на "5 каналі".

Це може бути підставою для визнання результатів конкурсу недійсними, вважає народний депутат VIII скликання Юрій Македон: "Якщо Роман Труба не брав участі у конкурсі, то те, що він переміг у цьому конкурсі, – є незаконним. Він не писав заяву, він не проходив відповідних іспитів як кандидат на посаду директора".

Відповідаючи на запитання журналістів "Спостерігача", Роман Труба підтвердив, що не подавався на конкурс на посаду директора Бюро.

"Протягом проведення конкурсу я неодноразово ставив собі це питання і, відповідно, шкодував, що я не подав три пакети документів і не подав на посаду директора", – сказав він.

Уточнити подробиці журналісти не змогли. Адже Роман Труба відповідав на запитання "Спостерігача" без прямого контакту – записав відео на смартфон.

Раніше 5.ua писав, що нинішній директор Державного бюро розслідувань Роман Труба у 2013-2014 роках активно оскаржував у судах рішення місцевих рад на підтримку Євромайдану.

Попередній матеріал
В уряді Нідерландів пояснили, як саме розслідуватимуть "роль України" у катастрофі MH17
Наступний матеріал
В Україні розробили мультикоптер Windhover, що допоможе ЗСУ патрулювати території – відео
Loading...