Сергій Семочко
Сергій Семочко ZIK

Досудове розслідування у справі призначення Семочка продовжили на 3 місяці

Читайте по-русски
Прокурор просив дати слідству ще три місяці, аби дослідити телефонні з'єднання тих, хто фігурує у справі, провести додаткові допити та експертизи

До 10 жовтня продовжили строки досудового розслідування у справі призначення Сергія Семочка першим заступником голови Служби зовнішньої розвідки. Таке рішення Печерський суд Києва ухвалив у ніч на 8 липня. Про це повідомила кореспондентка "5-го" Ірина Шевченко, яка перебувала на засіданні.

Попередній термін розслідування спливає 10 липня. Прокурор просив дати слідству ще три місяці, аби дослідити телефонні з'єднання тих, хто фігурує у справі, провести додаткові допити та експертизи.

Голова Служби зовнішньої розвідки (2017-2019) Єгор Божок у своєму виступі зазначив, що предмету для розслідування немає. Адже указ президента про призначення Сергія Семочка першим заступником голови Служби зовнішньої розвідки законний, конституційний та не скасований судом.

Нагадуємо, в Апеляційному суді адвокати Порошенка заявили клопотання, щоб витребувати оригінали матеріалів справи щодо Семочка з Печерського суду. Прокурор не заперечував, утім зазначив, що у цьому витребуванні сенсу не бачить. Феміда в цьому клопотанні відмовила.

Дивіться також: Хто такий Сергій Семочко і що саме інкримінують Петру Порошенку.

 

Попередній матеріал
Шарій володіє віллою в Іспанії за мільйон євро – ЗМІ
Наступний матеріал
Не повідомив про зміни в декларації: НАЗК склало два протоколи на Зеленського – справу передадуть у суд
Loading...

Виступ Петра Порошенка перед засіданням Печерського суду – відео

Акція на підтримку Порошенка перед засіданням Печерського суду (оновлено)

Цинічна маніпуляція Офісу генпрокурора: адвокати повідомили, що Порошенко прийде до суду