Засідання у справі призначення Семочка
Засідання у справі призначення Семочка "5 канал" / Ірина Шевченко

Суд розглядає питання продовження розслідування у справі про призначення Семочка (оновлено)

Читайте по-русски
Адвокати Петра Порошенка заявили відвід судді

У Печерському суді почалося засідання, на якому мають розглянути клопотання прокуратури про продовження строків досудового розслідування у справі про призначення Сергія Семочка першим заступником голови Зовнішньої розвідки. Про це інформує кореспондентка "5 каналу" Ірина Шевченко.

Адвокати Петра Порошенка заявили, що зараз це питання розглядатися не може, оскільки цього ж дня о 16:45 Апеляційний суд розгляне їхнє прохання про передачу справи від Печерського суду до Шевченківського.

Адвокат Ігор Головань заявив відвід судді Батрин, яка почала з'ясовувати, чи можна розглядати клопотання прокуратури про продовження строків досудового розслідування без Порошенка. За словами юриста, ніякі рухи у цій справі неможливі, поки Апеляційний суд не розгляне прохання про передачу справи.

Тепер заяву про відвід має розглянути інший суддя Печерського суду.

Оновлено. 

Печерський суд відмовив адвокату Петра Порошенка Ігорю Голованю у відводі судді Батрин. Адвокат Денис Галанський просив суд не розглядати питання про відвід, поки Головань знаходиться в Апеляційному суді, який нині вирішує чи має справа Порошенка розглядатися Печерським судом, чи її треба передати до Шевченківського суду міста Києва.

Суддя вирішила, що питання про відвід розглядати можна. Представник прокуратури просив суд у відводі відмовити, та заявив, що захист намагається затягнути розгляд справи. Суддя Олена Бусик не знайшла підстав для відводу судді Батрин.

Оновлено №2.

В Апеляційному суді адвокати Порошенка заявили клопотання, щоб витребувати оригінали матеріалів справи щодо Семочка з Печерського суду. Прокурор не заперечував, втім зазначив, що у цьому витребуванні сенсу не бачить. Феміда в цьому клопотанні відмовила.

Далі захисники доводили, чому ж слід розглядати справу не в Печерському, а в Шевченківському. Головний аргумент: територіальна підсудність ДБР належить до Шевченківського суду міста.

Утім суд і це клопотання захисників не задовольнив.

Дивіться також: Хто такий Сергій Семочко і що саме інкримінують Петру Порошенку

Попередній матеріал
Пожежа в Луганській області: загинула людина, ще 9 госпіталізовані, знищені понад 100 будинків
Наступний матеріал
У Луцьку помер 25-річний патрульний, який на службовому автомобілі потрапив у ДТП
Loading...