Петро Порошенко в суді
Петро Порошенко в суді Ірина Геращенко / Facebook

Суд у справі Петра Порошенка відклали до 1 липня

Читайте по-русски
Офіційна причина – "рішення організаційних питань"

Засідання Печерського районного суду Києва про обрання запобіжного заходу п'ятому Президенту України, лідеру партії "Європейська солідарність" Петру Порошенку – перенесли на 14-ту годину 1 липня.

Рішення про перенесення розгляду ухвалив одіозний слідчий суддя Сергій Вовк – "у зв'язку з організаційними питаннями, пов'язаними зі зміною клопотання прокуратури".

Сам Порошенко біля будівлі суду зазначив: "Вони намагалися дати нам хабара. Замінити арешт п'ятого Президента України, сказали, що їм достатньо особистого зобов'язання. Але Порошенко хабарів не брав, не бере й брати не буде. Вони це роблять для того, щоб вилучити паспорт і не дати можливість дістати підтримку світу... Оголосили перерву до липня і втекли".

Під час засідання прокуратура змінила своє клопотання і просила обрати лідеру "ЄС" запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання – замість взяття під варту з можливістю внесення застави у 10 млн грн. Проте сторона захисту виступила проти нового клопотання прокуратури. Адвокат Ілля Новіков вказав, що нове клопотання може буде підставою, щоб відкласти засідання, чого захист не хоче.

Нагадаємо, раніше Порошенко повідомив, що проти нього порушили справу через Томос та створення ПЦУ.

Попередній матеріал
Негода на Вінниччині: потужна злива затопила подвір'я та будинки – подробиці
Наступний матеріал
До кінця 2020 року "Метінвест" планує завершити екологічний проєкт вартістю 150 млн грн
Loading...