Кадр із YouTube

Доказів незаконного збагачення нардепа Дейдея достатньо для позбавлення його недоторканності - НАБУ

НАБУ та САП, які здійснюють досудове розслідування у провадженні за фактом незаконного збагачення народного депутата Євгена Дейдея, категорично не погоджуються з оцінкою членів регламентного комітету Верховної Ради

Цей документ назвали "недостатньо обґрунтованим, невмотивованим" та таким, що "не містить конкретних фактів", йдеться у спільній заяві відомств.

"Наголошуємо, уся доказова база, здобута детективами НАБУ у законний спосіб під процесуальним керівництвом прокурорів САП, є цілком достатньою для прийняття рішення про зняття з парламентаря депутатської недоторканності. Позбавлення імунітету є необхідною умовою для продовження досудового розслідування фактів незаконного збагачення Євгена Дейдея — вже у статусі підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під час засідання 3 липня членам регламентного комітету були продемонстровані фрагменти відео допиту одного зі свідків, аудіо записи телефонних розмов окремих осіб, а також детальна схема аналізу структури доходів та витрат Євгена Дейдея і його дружини.

Нагадуємо, розслідування за фактом незаконного збагачення Євгена Дейдея було розпочато у листопаді 2016 року. В ході досудового розслідування на підставі аналізу електронних декларацій народного обранця, було встановлено, що Євген Дейдей у 2015-2016 рр. набув у власність нерухоме майно та транспортні засоби, вартість яких значно перевищує його офіційні доходи та доходи членів його родини.

НАБУ та САП наводять схему незаконного збагачення народного депутата Дейдея:

nabu.gov.ua

Попередній матеріал
Горішні Плавні не до вподоби: місцева влада відновила стелу "Комсомольськ"
Наступний матеріал
ФСБ РФ ізолює свідків у справі збиття малазійського лайнера МН17 – InformNapalm
Loading...

НАБУ і САП не уповноважені розслідувати діяльність Манафорта

"Бурштинова справа": Затримано помічників нардепів та представників антикорупційних ГО

Брифінг: "Актуальні розслідування НАБУ та САП" - відео

Застава за Насірова не піде до держбюджету: суд відмовився стягувати 100 млн грн

"Історія друга": як у Раді вирішували, чи позбавляти нардепа Довгого імунітету – сюжет

Недоторканність депутатів, бурштинова мафія та держзрада Януковича: коли ГПУ доведе справи до кінця