Петро Гончар
Петро Гончар 5 канал

До Музею Гончара знову прийшли представники ДБР – що відомо

Читайте по-русски
Однак чекати директора Петра Гончара вони так і не стали, поїхали з місця

Були чи не були? До Музею Івана Гончара в середу знову навідалися представники Державного бюро розслідувань. Однак чекати директора Петра Гончара вони так і не стали, поїхали з місця, не показавши навіть посвідчення співробітникам музею.

Варто зазначити, що за весь цей час, поки знімальна група "5 каналу" перебувала на території Музею Івана Гончара на подвір'ї, працівники ДБР не поверталися до музею Гончара.

"На цей час директора на місці не було. Працівник ДБР запитав, чи може він потрапити до середини і подивитися на колекцію картин, я сказала, що я не працівник і не маю права без директора. Сказала, щоб він чекав. Хлопці прийшли з камерами і він дуже-дуже швидко за жіночку і до своєї машини", – розповіла виконавча директорка фонду Порошенка Олена Білова. 

"Якщо буде рішення, документи які дозволяють зайти в приміщення – ніяких проблем", – сказав директор Музею Гончара Петро Гончар. 

Нагадаємо, 26 травня ДБР штурмувало Музей Гончара. Силовики пробули в закладі майже 3 години, потім залишили музей, прихопивши митні декларації на картини.

28 травня з другої спроби колекцію картин родини Петра та Марини Порошенків усе ж презентували у столичному Музеї Івана Гончара.

Попередній матеріал
На Прикарпатті затопило "Буковель", дороги до нього зруйновані – відео
Наступний матеріал
Термін прибирання перевернутого танкера "Делфі" біля Одеси перенесли
Loading...