5 канал

До 24 листопада безвізу з ЄС не буде – "Європа без бар'єрів"

Аналітик: "Зелене світло" Ради ЄС питанню безвізу з Україною – це дуже хороший дзвінок

До кінця року не буде рішення щодо надання безвізового режиму для українців. Про це в ефірі "5 каналу" заявила аналітик громадської організації "Європа без бар'єрів" Катерина Кульчицька.

"До 24 листопада ми не отримаємо безвізовий режим. І абсолютно чесно скажу, ми вважаємо, що до кінця 2016 року також ми не отримаємо це рішення, а воно вже переноситься на початок 2017 року ... як тільки буде прийнято колегіальне рішення Ради ЄС і Європарламенту щодо механізму призупинення, тоді питання безвізового режиму для України почне просуватися набагато швидше, що власне на офіційному рівні було підтверджено сьогодні. Це для нас дуже хороший дзвінок", – зазначила вона.

Кульчицька зауважила: "Ця позитивна новина не означає, що автоматично до кінця листопада ми будемо мати безвізовий режим. Це лише означає, що пройшли ще один з етапів і у нас зараз на порядку денному ще слідкування за самим прийняттям рішення по механізму призупинення, ми повинні слідкувати й за тим, що говорять європейські політики за нашу боротьбу з корупцією".

Детальніше дивіться у відео.

Нагадаємо, Рада Євросоюзу ухвалила рішення про початок міжінституційних переговорів із Європарламентом щодо завершення процесу скасування візових вимог для України. Відповідне рішення 17 листопада підтримав комітет постійних представників країн-членів при Раді ЄС.

Попередній матеріал
"Середні" пенсії наступного року зростуть до 2 тисяч гривень – експерт
Наступний матеріал
У Галицькому звіринці негода зруйнувала вольєри тварин: птахи втекли до лісу

У Європі розробляють систему, яка значно полегшить безвізовий в'їзд в ЄС

Єврокомісія хоче ввести плату у 5 євро за безвізовий в’їзд у країни Шенгену

Геращенко запевнила, що озвучить імена нардепів, які просили ЄС не давати безвізовий режим

ВР звернеться до Європейської Ради із вимогою запровадити безвізовий режим - Геращенко

Безвізовий режим з ЄС українці отримають на початку 2017 року – активіст

5 канал - трансляція наживо