5 канал

ВР звернеться до Європейської Ради із вимогою запровадити безвізовий режим - Геращенко

Наступного тижня Верховна Рада ухвалить звернення до Європейської Ради із вимогою запровадити безвізовий режим

Про це в ефірі "5 каналу" заявила перший заступник голови парламенту Ірина Геращенко. Вона наголосила: міграційна криза в Європі викликала необхідність запровадити спеціальний режим призупинення безвізового режиму, і Україна розуміє проблеми, які нині виникають в ЄС.

"Ми усвідомлюємо ті нові ризики, які сьогодні стоять перед Європейським Союзом у контексті міграційної кризи, але вибачте, коли укладався наш план візової лібералізації – там не було ніякого suspensional механізму, спеціального механізму призупинення – це вже зараз виникли нові ризики. І ми ж не проти, щоб Європейський Союз приймав ці рішення, але до чого тут Україна? Європейські партнери нам говорять: "Так, Україна тут ні до чого, так трапилося, ну sorry". Але це не відповідь. Тому Україна наполягає на тому, що ми виконали всі наші пункти. До речі, ми маємо дуже серйозну підтримку в Європейському парламенті відносно того, що Україна має отримати безвізовий режим", – повідомила Геращенко.

Крім того, перший заступник голови Верховної Ради України повідомила, що сьогодні на Донбасі перебуває 40 тисяч учасників незаконних збройних формувань, з яких більше 6 тисяч – російські кадрові військові.

Повне інтерв'ю з першим заступником голови Верховної Ради України дивіться у відео.

Попередній матеріал
Іванка Трамп: Топ-5 цікавих фактів про доньку новообраного Президента США
Наступний матеріал
Топ-5 найгостріших відео тижня: Захоплення будівлі вузу, марафон стежками Януковича та допит Савченко
Loading...

Геращенко: Москва вважає, що українські заручники в Росії не мають відношення до Мінського процесу

Геращенко: Місія ОБСЄ майже щодня бачить машини з "вантажем 200", які їдуть з окупованого Донбасу в РФ