Насильство над дитиною
Насильство над дитиною prostir.ua

До 12 років за ґратами: ВР посилила відповідальність за сексуальну експлуатацію дітей та зберігання дитячої порнографії

  Читайте по-русски
  Карається і свідоме отримання доступу до дитячої порнографії, володіння нею, її придбання, і розповсюдження

  Верховна Рада посилила відповідальність за виробництво та поширення дитячої порнографії. За ухвалення закону №3055 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації Конвенції Ради Європи про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства (Ланцаротської Конвенції)" шляхом внесення змін до Кримінального кодексу, Кримінального процесуального кодексу та Закону України "Про охорону дитинства" проголосували 322 депутати за необхідного мінімуму 226 голосів. Про це повідомляє "Укрінформ".

  У пояснювальній записці до законопроєкту зазначено, що, за даними Дитячого фонду Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ), Україна увійшла до п'ятірки країн-виробників дитячої порнографії та в десятку лідерів з її поширення.

  Зустрічі повнолітніх з особами, що не досягли 16-річного віку, з метою вчинення щодо неї будь-яких дій сексуального характеру або розпусних дій караються позбавленням волі на строк до 3 років, з метою залучення в виготовленні дитячої порнографії – до 5 років.

  При повторному скоєнні цієї дії або за попередньою змовою групою людей пропонується карати позбавленням волі на термін від 3 до 6 років.

  Свідоме отримання доступу до дитячої порнографії, володіння нею, її придбання, ввезення, виготовлення, збут або поширення з метою використання в сексуальних цілях карається арештом на строк від 3 до 6 місяців або обмеженням волі на строк до 3 років, за ввезення в Україну – позбавленням волі на строк від 7 до 10 років.

  Виготовлення, розповсюдження або збут дитячої порнографії або примус неповнолітнього до участі у створенні дитячої порнографії караються позбавленням волі на строк від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

  Читайте також: Обіцяв подарунки: у Луцьку затримали чоловіка, якого підозрюють у розповсюдженні порнографії з малолітніми

  Попередній матеріал
  Знущання стоматологині над дітьми в Рівному: лікарці повідомили про підозру
  Наступний матеріал
  Французький багет може потрапити до об'єкту Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО
  Loading...

  Дівчат з Умані, які вчора наковталися таблеток, виписують із лікарні

  Отруєння пігулками дітей у Боярці: що відомо про стан врятованої дівчинки та як ситуацію коментують експерти

  У Києві 15-річна дівчина випала з балкона багатоповерхівки

  У Тернополі першими в Україні проводять реабілітацію для дітей, які перехворіли на COVID-19 – подробиці

  "Наковталися таблеток": стали відомі подробиці смертельного отруєння школярок під Києвом

  У Чернівцях патрульні втілили мрію онкохворого хлопчика