Едем Бекіров
Едем Бекіров фото Радіо Свобода

Дії РФ можуть мати фатальні наслідки – Денісова про утримання Бекірова в російській тюрмі

  Читайте по-русски
  8 серпня російський "Верховний суд Республіки Крим" розгляне рішення про продовження запобіжного заходу

  Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова на своїй сторінці у Facebook опублікувала звернення, в якому повідомила, що продовження тримання політв'язня Едема Бекірова в Росії, недопуск до нього незалежного лікаря, відсутність адекватного лікування, ймовірне транспортування до Красноперекопська можуть мати фатальні наслідки для життя активіста.

  "Рішення Європейського суду з прав людини, які зобов’язують уряд Росії негайно помістити Едема Бекірова до лікарні й забезпечити йому належне обстеження та лікування, а також допустити незалежних лікарів, не виконуються. Численні звернення мої та адвокатів не дали очікуваних результатів. Закликаю повноважних представників міжнародної спільноти не допустити подальшого тримання Едема Бекірова у місці несвободи та вжити заходів на виконання рішень Європейського суду з прав людини для порятунку життя людини", – наголосила вона у повідомленні.

  За її словами, 8 серпня російський "Верховний суд Республіки Крим" розгляне рішення про продовження запобіжного заходу – тримання під вартою тяжкохворого громадянина України Едема Бекірова.

  "Мій батько Едем Бекіров помирає, і мені вже немає в кого просити допомоги. Але зараз я не прошу, а вимагаю. Як громадянка України і як дочка батька, який помирає, я маю на це повне право. Я вимагаю вжити всіх заходів, щоб домогтися надання допомоги моєму батькові, домогтися його лікування і, зрештою, звільнення", – звернулася до президента дочка кримськотатарського активіста Едема Бекірова.

  Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що Карпюк не бачив родини більше п'яти років, і він сам наполягає, щоб вони не їхали до нього на побачення.

  Попередній матеріал
  ПЦУ vs міфи РПЦ: Зоря про виклики та реформи Української церкви
  Наступний матеріал
  У липні збільшилася кількість перетинів адмінмежі з окупованим Кримом

  "На що вони сподіваються" – політв'язень Кремля Шумков записав відеозвернення до українців

  Російська омбудсвумен раптово скасувала зустріч із Денісовою – сповістила смс-кою

  Крим має стати майданчиком для міжнародних перемовин, тільки так Путін піде на поступки – Чийгоз

  Нова резолюція Генасамблеї ООН щодо Криму – стало відомо, хто голосував проти

  Російські тюремники хочуть залучити Сенцова до "праці на благо РФ" – адвокат

  Україна в Мінську запропонує 2 формати звільнення заручників – подробиці