ОСАГО
ОСАГО finclub

Діджитал-революція у сфері ОСЦПВ: які переваги отримають страхувальники – "Час: Online"

Читайте по-русски
У програмі "Час: Online" на "5 каналі" в середу, 21 жовтня, о 13:10 генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко розповість, чого чекати автовласникам у зв'язку зі змінами у сфері ОСЦПВ

  1. Як впоралася з пандемією така важлива галузь як ОСЦПВ (Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності)? Чи допомогли в цьому електронні сервіси?
  2. Чи необхідно зробити регулювання страхових випадків повністю віддаленим та електронним? І чи пришвидшить це виплати від страхових компаній?
  3. У яких випадках страхове відшкодування виплачує МТСБУ?
  4. Що відбулося з ринком ОСЦПВ за останні 5 років? Якими є основні вектори розвитку ринку ОСЦПВ на найближче майбутнє?
  5. Які зміни чекають на автовласників? Чи будуть вони позитивними?

Ці та багато інших актуальних запитань у середу, 21 жовтня, обговоримо з генеральним директором Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ) Володимиром Шевченком:

Довідка. Володимир Шевченко – кандидат економічних наук, володіє знаннями в макроекономіці з акцентом на фінансові ринки. Гендиректор Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ) з листопада 2014 р. Раніше очолював ревізійну комісію МТСБУ, обіймав посаду голови наглядової ради страхової компанії "Європейський страховий альянс", був директором Міжнародного інституту управління ризиками. Увійшов до ТОП-25 найуспішніших українських менеджерів 2020 року.

МТСБУ – це єдине об'єднання страховиків, які здійснюють обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за шкоду, заподіяну третім особам. МТСБУ є непідприємницькою (неприбутковою) організацією і здійснює свою діяльність відповідно до Закону України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів" і своїм Статутом.

Очолюючи дирекцію МТСБУ, Володимир Шевченко зробив великий вклад у розвиток ринку ОСЦПВ і діджиталізацію галузі автострахування.

Попередній матеріал
Зеленський читав своє послання у Верховній Раді із суфлера – епічне відео
Наступний матеріал
Ексглава податкової Верланов, якого підозрюють у зловживанні владою, утік з України – подробиці
Loading...