strana.in.ua

Держфінмоніторинг виявив махінацій "сім'ї Януковича" на 200 мільярдів

  У рамках розслідування відомство також заблокувало на рахунках поплічників екс-президента понад $1,5 млрд

  Державна служба фінансового моніторингу виявила фінансові операції, які можуть свідчити про розкрадання та привласнення державних коштів Януковичем, його близькими та посадовцями колишнього уряду на загальну суму майже 200 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба уряду.

  Як зазначається, йдеться про розслідування з 2014 року.

  "За весь період проведення розслідувань (березень 2014 – серпень 2016 рр.) стосовно фінансових операцій, проведених колишніми високопосадовцями, підготовлено та направлено до правоохоронних органів України 461 матеріал. Сума фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом та можуть бути пов’язані з учиненням іншого злочину, за цими матеріалами, становить 199,4 млрд грн", – йдеться в повідомленні.

  Зазначається, що за матеріалами розслідування відомство заблокувало на рахунках осіб з "сім'ї Януковича" та його поплічників понад $1,5 млрд.

  Крім того, Держфінмоніторинг повідомив про замороження активів високопосадовців на суму у понад $100 млн, 15,9 млн євро та 135 млн швейцарських франків в Австрії, Великій Британії, Латвії, Італії, Ліхтенштейні, Швейцарії, Нідерландах та на Кіпрі.

  У відомстві також зазначили, що за 8 місяців цього року фінансовою розвідкою підготовлено та направлено до правоохоронних органів 65 матеріалів стосовно фінансових операцій, проведених за участі екс-президента України Віктора Януковича, його близьких та посадовців колишнього уряду.

  "Загальна сума фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, та з учиненням інших злочинів, за цими матеріалами становить 115,24 млн грн", – повідомили у відомстві.

  Як відомо, вже за тиждень, 15 вересня Європейський суд оголосить рішення щодо санкцій проти Януковича.

  Дивіться також: Юрчишин: Для України – питання честі відповісти, що Янукович був символ корупції, яка покарана

  Попередній матеріал
  Порошенко: Крим – український, питання закрите
  Наступний матеріал
  Порошенко охарактеризував боєготовність України: "Нехай тільки сунуться"
  Loading...

  Петренко розповів, як деякі депутати захищають статки Януковича – інтерв’ю

  Петренко: Санкції з Януковича, його сина та братів Клюєвих не будуть зняті

  Європейський суд оголосить рішення щодо санкцій проти Януковича 15 вересня

  Юрчишин: Для України – питання честі відповісти, що Янукович був символ корупції, яка покарана