Європейський суд оголосить рішення щодо санкцій проти Януковича 15 вересня

  Йдеться про блокування активів 16 осіб

  Суд Європейського Союзу 15 вересня оголосить рішення про запровадження персональних обмежувальних заходів проти Віктора Януковича, його сина Олександра, а також Андрія Клюєва, повідомили у прес-службі суду ЄС, передає "Укрінформ".

  Нагадаємо, Рада ЄС уперше запровадила санкції проти ряду колишніх українських високопосадовців у березні 2014 року терміном на один рік. Після того вони двічі подовжувалися – у березні 2015-го та у березні 2016 року.

  Перелік осіб, проти яких запроваджено санкції, а саме замороження і повернення незаконно привласнених коштів Української держави, розміщений на сайті Ради ЄС. Зокрема, йдеться про блокування активів 16 осіб.

  Так, під санкції потрапили Віктор Янукович і його сини Олександр і Віктор, колишній голова МВС Віталій Захарченко, екс-генпрокурор Віктор Пшонка і його син Артем, екс-голова СБУ Олександр Якименко, колишній прем'єр-міністр Микола Азаров і його син Олексій, екс-голова президентської адміністрації Андрій Клюєв і його брат Сергій, колишній заступник адміністрації президента Андрій Портнов, екс-голова міністерства юстиції Олена Лукаш, колишній заступник міністра внутрішніх справ Віктор Ратушняк, підприємець Сергій Курченко, екс-міністр освіти та науки Дмитро Табачник, екс-голова міністерства охорони здоров'я Раїса Богатирьова, колишній радник Януковича Ігор Калінін та інші.

  Попередній матеріал
  Убивство дівчинки на Одещині: роми звернулись до омбудсмена та МВС через "дискримінацію"
  Наступний матеріал
  Порошенко призначив нового главу Адміністрації Президента

  Проти екс-міністра оборони часів Януковича відкрили кримінальне провадження

  ФБР розслідує можливі зв'язки Манафорта з корупційними схемами Януковича - CNN

  Юрчишин: Для України – питання честі відповісти, що Янукович був символ корупції, яка покарана

  У нас немає офіційної інформації, що громадянин Янукович знаходиться в РФ – адвокат