5 канал

У нас немає офіційної інформації, що громадянин Янукович знаходиться в РФ – адвокат

Нині РФ ігнорує конвенцію про міжнародну правову допомогу

У РФ просто ігнорують звернення Мін'юсту України не тільки у справі Януковича, а й в справах інших злочинців, які переховуються на території Росії, тобто діє принцип вибірковості, який недопустимий. Про це в ефірі "5 каналу" заявив адвокат Віталій Титич, який веде справи "Небесної сотні".

"Покази Януковича на очній ставці чи ні, вони не мають значення для будь-якого кримінального провадження. За цілим переліком порушень закону в частині як підстави для проведення таких, так і в частині ключовій. Можливість проведення допиту шляхом відеоконференції з території іншої країни, в даному випадку з Росії, регулюється міжнародними угодами про допомогу в кримінальних справах. Перше, що міжнародна правова допомога здійснюється на принципі взаємності. Це ключовий принцип", – сказав адвокат.

Він наголосив: "Немає взаємності, немає звернень, немає реалізації. Я нагадаю, що до цього часу, до цих клопотань адвокатів Януковича, Україна направила в генеральну прокуратуру сім звернень. Всі  вони просто були проігноровані. В тому числі, … проігнорований запит про місцезнаходження. Тобто станом на сьогодні у нас немає офіційної інформації про те, що громадянин Янукович взагалі знаходиться в Росії. Немає такої інформації, проігнорована міжнародна правова допомога".

Як повідомляв 5.ua, сьогодні раніше генпрокурор Юрій Луценко схвалив бажання Януковича провести очну ставку, але пропонує зробити це в Києві. 

Попередній матеріал
Підсумки першого етапу ЗНО-2016: тенденції та лідери
Наступний матеріал
Голова "Нафтогазу": Чи платитиме Київ за спожитий Донецьком та Луганськом російський газ
Теги:
Loading...

Мін’юст повторно направив Росії запит на відеодопит Януковича

Військова прокуратура спіймала екс-начальника податкової міліції часів Януковича

НАБУ передало до Генпрокуратури документи ПР, які дозволять дослідити узурпацію влади Януковичем

Суд ЄС зняв санкції проти молодшого сина Януковича

Кремль невдоволений відмовою України повертати "борг Януковича"

У Мінфіні розповіли, що робитимуть з "боргом Януковича"