Суд у справі Януковича
Суд у справі Януковича 5 канал

Державний адвокат Януковича забажав відводу судді – реакція прокурорів

Сторона захисту називає суддю упередженим, прокурори – не згодні

Державний захисник Віктора Януковича просить про відвід судді. Йдеться про засідання, де мають визначити, чи можна судити заочно президента-втікача за його злочини під час Революції Гідності, передає "5 канал".

Адвокат каже, що нинішній суддя не може розглядати цю справу через упередженість. Тож якщо це клопотання задовольнять, нового служителя Феміди визначить електронна система.

"Цей захисник заявив необґрунтоване клопотання з надуманих підстав про те, що слідчий суддя є зацікавленим та упередженим у цьому питанні. Відбувається зловживання правом на відвід. Приватні захисники Януковича вже заявляли відводи за надуманими причинами. Тепер адвокат з центру правової допомоги вирішив іти таким самим шляхом і застосовувати таку саму тактику", – коментує прокурор Генеральної прокуратури Денис Іванов.

Як відомо, клопотання прокуратури про заочний розгляд справи розглядають майже три місяці. Вже дослідили 92 томи матеріалів. На минулому засіданні суд за клопотанням адвокатів долучив до справи ще майже пять томів. Прокуратура вважає це затягуванням процесу. На думку прокурорів, якщо суддю відсторонять, це також може затягнути процес і розгляд справи доведеться почати заново. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ЗМІ показали, де живе Янукович – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
За три роки окупації населення Криму зросло – Джемілєв пояснив чому
Наступний матеріал
"Прорвали оборону ворога, здійснили марш до Маріуполя": Легендарна 95-та бригада святкує річницю створення – відео
Loading...