genosse.su

Депутати доповнили перелік осіб, які отримуватимуть пенсії на рівні з військовими

Законопроект стосується близько 2 тис. поранених та загиблих добровольців, а на його фінансування щомісяця потрібно буде "максимум 3,5 млн гривень"

Народні депутати ухвалили законопроект щодо доповнення переліку осіб, які мають право на пенсії нарівні з військовослужбовцями строкової служби та членами їх сімей. За відповідне рішення проголосували 264 парламентарії, передає "Укрінформ".

Законом №2345а доповнено ст.3 Закону "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", включивши до переліку осіб, які стали інвалідами у зв'язку з пораненням, каліцтвом, контузією або внаслідок захворювання, пов'язаного з безпосередньою участю в Антитерористичній операції або забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах її проведення, членів їх сімей та членів сімей осіб, які загинули (померли) внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров'я, одержаних під час безпосередньої участі в Антитерористичній операції або забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах її проведення.

Виступаючи з трибуни ВР, голова Комітету з питань національної безпеки й оборони Сергій Пашинський зазначив, що закон спрямований на врегулювання питання нарахування пенсій по інвалідності добровольцям, пораненим унаслідок військових дій на перших етапах Антитерористичної операції, та виплат членам сімей загиблих добровольців. За його словами, сьогодні таким людям пенсії нараховують за загальними правилами, а не як військовослужбовцям, оскільки у 2014 році на початку АТО добровольці не мали статус військовослужбовців.

Пашинський також наголосив, що законопроект стосується близько 2 тис. поранених та загиблих добровольців, а на його фінансування щомісяця потрібно буде "максимум 3,5 млн гривень".

Нагадаємо, віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявив, що ключовий кредитор України Міжнародний валютний фонд не ставить перед Україною однозначної вимоги про підвищення пенсійного віку в рамках виконання чотирирічної програми реформ, затвердженої в березні 2015 року.

Попередній матеріал
У Бахмуті спіймали інформаторку "ДНР", яка здавала дані про переміщення українських підрозділів
Наступний матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": Актор, лідер гурту "Кому вниз", "гуру української готики" Андрій Середа в ефірі "5 каналу"

Пенсійний вік в Україні можна підвищити "пільговим" категоріям - МВФ

Піскун розповів, скільки прокурорів сьогодні служать державі, а скільки прийшли заробити собі на пенсію

Азарову остаточно відмовили у пенсії

У Мінсоцполітики назвали умову, за якої виплатять пенсії Януковичу та Азарову

Мінсоцполітики розробляє законопроект щодо осучаснення пенсій

5 канал - трансляція наживо