День Соборності: опозиція провела віче на Софійській площі [відео]

  День Соборності святкує Україна. З цієї нагоди - на Софійській площі у Києві влаштували віче. На акцію прийшли близько трьох тисяч людей. Натепер - майже усі розійшлися. Збори були мирними, без жодних інцидентів. Віче організували опозиційні політичні сили.

  Люди тримали в руках національні стяги, а також прапори із символикою БЮТ, ВО "Свобода", КУН, НРУ, УНП. Зі сцени - лунали заклики до людей об`єднатися заради політичних змін в Україні.  

  Юлія Тимошекно, лідер партії "Батьківщина": "У нас є шанс. Цей шанс - на чергових парламентських виборах, конституційних виборах, цю владу поміняти, якщо до цих виборів вони не зроблять нічого такого, що вам захочеться їх винести з їх кабінетів. Але якщо вибори, то ми мусимо з вами знати, що тільки розуміння їх технології, і єднання спільно, щоб їх подолати дасть нам можливість виграти цей бій".

  Анатолій Гриценко, лідер партії "Громадянська позиція": "Влада Януковича робить ставку на силу, на тиск, на штики. Я хотів би щоб Янукович почув, що я скажу. На штиках сидіти дуже незручно і довго сидіти не вдасться. Я вітаю вас зі святом. Слава Україні!"

  Попередній матеріал
  Хрещатиком пронесли найбільший прапор України [відео]
  Наступний матеріал
  Поховання знатного воїна віднайшли археологи у Перу
  Теги: