Сергій Кривонос
Сергій Кривонос 5 канал

"Де гарантії, що це не повториться?": Кривонос про дві великі помилки Кравчука

Читайте по-русски
Водночас експерт Тарас Семенюк зауважив, що "радянський досвід Кравчука допоможе зрозуміти філософію росіян"

"Символічною появою" називає призначення Леоніда Кравчука в ТКГ експерт із міжнародних питань центру "Київстратпро" Тарас Семенюк. Про це він розповів в ефірі програми "Інфовечір" на 5 каналі". Натомість заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос переконаний, що таке кадрове рішення не піде на користь державі.

Сергій Кривонос вважає, що є питання щодо спроможності Кравчука очолити делегацію:

"При всій повазі до першого президента України, є два запитання, на які нехай він відповість. Перше – проблема втраченого Чорноморського флоту. Друге – питання стовідсоткової втрати ядерного потенціалу. Це дві речі, які порушують питання щодо спроможності Кравчука (очолити делегацію – ред.). Якщо були дві такі великі помилки, то де впевненість, що такі помилки на такому ж стратегічному рівні не будуть припущені знову".

Експерт із міжнародних питань Тарас Семенюк трохи іншої думки:

"Поява Леоніда Кравчука – символічна. Вона додасть репутаційного капіталу українській групі. Але навряд чи він зможе серйозно вплинути на ситуацію. Кравчук – це данина великого досвіду. Вік має важливе значення. Не варто забувати, що Леонід Кравчук – перший президент не лише незалежної України, він із радянської "когорти" керівників. А Москва зберігає традицію радянського керування. Можливо, досвід, розуміння філософії поведінки, спілкування росіян допоможе підсилити українську команду".

Нагадаємо, 30 липня перший президент України Леонід Кравчук став главою української делегації у Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі.

Попередній матеріал
На Дніпропетровщині одне відділення "Укрпошти" на 5 селищ опинилося під загрозою закриття – як реагують місцеві
Наступний матеріал
Переплив Дніпро: як 16-річний Микола Нижниковський без ніг та руки встановив рекорд України – сюжет
Loading...