Ігор Головань
Ігор Головань eurosolidarity.org

ДБР незаконно користується "послугами" Печерського суду – адвокати Порошенка довели цей факт у суді

  Читайте по-русски
  ДБР всупереч вимогам закону, перебуваючи у Шевченківському районі столиці, використовувало для ухвалення рішень у сфабрикованих проти Петра Порошенка справах рішення Печерського суду

  Адвокати п’ятого Президента Петра Порошенка довели в судовому порядку, що Державне бюро розслідувань незаконно користується "послугами" скандального Печерського суду. Відповідне рішення Київського апеляційного суду оприлюднив адвокат Ігор Головань у Facebook.

  Захисник також повідомив, що рішення ухвалене у справі щодо націоналізації "ПриватБанку". Як відомо, у квітні 2019 року ОАСК скасував рішення про націоналізацію "ПриватБанку" за позовом Коломойського. А судді ОАСК, які ухвалили рішення на користь Коломойського, подали скаргу до ДБР на п'ятого Президента Петра Порошенка. Слідчі ДБР зрештою закрили і це кримінальне провадження.

  Як неодноразово заявляли адвокати Порошенка, ДБР всупереч вимогам закону, перебуваючи у Шевченківському районі столиці, використовувало для ухвалення рішень у сфабрикованих проти Петра Порошенка справах рішення Печерського суду.

  Головань сказав: "Пам’ятаєте суддів славнозвісного Окружного адміністративного суду Києва Келеберду, Качура та Амельохіна? Тих самих, що скасували рішення про націоналізацію "ПриватБанку", а потім поскаржилася на начебто тиск з боку п’ятого Президента Порошенка до Державного бюро розслідувань. Заява тих суддів була брехливою і просто абсурдною, адже який може бути тиск на суд після ухвалення рішення? Тому навіть слідчі ДБР, пововтузившись більше року, змушені були кримінальне провадження за заявою суддів ОАСК закрити. І куди ж судді одіозного ОАСК пішли оскаржувати рішення розташованого у Шевченківському районі ДБР? Не до Шевченківського районного суду, а до такого ж як ОАСК одіозного Печерського, де сконцентровані класово близькі колеги. Такі, наприклад, як суддя Смик, яка задовольняла скарги Портнова оперативно і навіть без матеріалів провадження. Чи варто дивуватися, що саме на суддю Смик скаргу "притиснутих" суддів ОАСК і було авторозподілено?". 

  Адвокат додає: "І все йшло за планом, та у комбінацію втрутився Київський апеляційний суд, який у відповідності до закону передав матеріали справи за територіальною підсудністю. До Шевченківського районного суду міста Києва. Отаких справ накрутило керівництво ДБР своїми махінаціями з адресами". 

  Додамо, що в рішенні Київського апеляційного суду мовиться: "З долучених до клопотання копій документів встановлено, що за юридичною адресою місцезнаходження ДБР м. Київ, вул. П. Мирного, 28, будь-яка діяльність не здійснюється. Згідно з даними, розміщеними на офіційному сайті ДБР, центральний апарат ДБР, у склад якого входить і Головне слідче управління, знаходиться за адресою: м. Київ, вул. С. Петлюри, 15."

  Як з'ясували раніше народні депутати з фракції "ЄС", у Печерському районі за начебто юридичною адресою ДБР знаходиться обідрана аварійна споруда, зачинені двері і жодних ознак діяльності. Фотографії оприлюднив на своїй сторінці у Facebook Володимир Ар'єв. Фактично ДБР знаходиться у Шевченківському районі і має всі клопотання подавати відповідно до Шевченківського суду.

  Як повідомляв 5.UA, 25 лютого 2021 року НАБУ повідомило, що не знайшло доказів розкрадання Порошенком, а також президентами США Обамою і Байденом 100 мільярдів доларів і закрило справу, порушену за позовом депутатів від "ОПЗЖ".

  Попередній матеріал
  МВФ може перенести перегляд програми для України на кінець року
  Наступний матеріал
  Металурги Маріуполя профінансували нові кисневі станції для лікарень міста
  Loading...

  Адвокат Головань оприлюднив доказ маніпуляції Печерського суду у "справі Байдена – Порошенка"

  "Справу" проти Порошенка, Обами і Байдена сфабрикували за вкидом російської "фабрики тролів" – адвокати

  НАБУ закрило чергове провадження проти Петра Порошенка – включення з брифінгу адвокатів

  Справи проти Петра Порошенка і далі розвалюються: брифінг адвокатів Іллі Новікова та Ігоря Голованя

  Влада повинна притягнути до відповідальності Дубінського і Деркача – адвокати Порошенка

  Справа проти Байдена в Україні: брифінг адвокатів Порошенка