Лікарня
Лікарня 5 канал

COVID-19 в Україні: до роботи в лікарнях та лабораторіях почали залучати інтернів та студентів – МОЗ

  Читайте по-русски
  В інших країнах у медзакладах працюють не лише студенти-медики, а й інші громадяни, наголосила заступниця міністра

  Через зростання кількості хворих на коронавірус до роботи у медзакладах почали залучати інтернів та студентів. Про це повідомила заступниця міністра охорони здоров'я Ірина Микичак, передає "Телеграф".

  "Зараз до лікування "ковідних" пацієнтів уже залучають інтернів, вони працюють під керівництвом лікуючого лікаря. Єдине – інтерни ще не можуть призначати лікування. До роботи в лабораторних центрах ми залучаємо студентів", – зазначила Микичак.

  За її словами, лікарні в Україні потребують додаткового персоналу – для виконання технічної роботи, яку може виконувати будь-хто, хто вміє користуватись комп'ютером.

  Вона наголосила, що в інших країнах до роботи у медзакладах долучають не лише студентів-медиків, а й інших громадян. Такі люди можуть виконувати роботу технічного або молодшого медичного персоналу.

  "Знаєте, лікарня – це не тільки лікарі і техніка. Це і прибрати, і нагодувати хворого, принести передачу від рідних, перевернути пацієнта або розтерти спину, переодягнути чи завезти на обстеження", – сказала Микичак.

  Нагадаємо, заступниця міністра охорони здоров'я Ірина Микичак також повідомила, що вже близько 3% українців перехворіли на коронавірус.

  Попередній матеріал
  Справа про заволодіння майном Нацгвардії: посадовця МВС узяли під варту
  Наступний матеріал
  Вдруге за тиждень: у "Борисполі" знову викрили контрабанду діамантів – фото
  Loading...