інфоранок 5.ua

Чим загрожує реорганізація відділу, який займався "майданівськими" справами

20 слідчих недостатньо для проведення повноцінного розслідування і передачі цих справ до суду

Про це у програмі "Інформаційний ранок" на "5 каналі" повідомив син героя "Небесної сотні" Володимир Бондарчук.

"По-перше, розділення на два центри розслідування, що безумовно зашкодить розслідуванню. По-друге, це великий ризик того, що Янукович і всі його поплічники зможуть уникнути покарання через певні процесуальні моменти. По-третє, скорочення штату департаменту спеціальних розслідувань і фактично повернення до тієї ситуації, яка склалася 2 роки тому. Ми починали з 18 слідчих. Зараз повертаємось до 20 слідчих. Цього недостатньо для проведення повноцінного розслідування і передачі цих справ до суду і покарання винних", – розповів син Героя

Адвокат родин "Небесної сотні" Євгенія Закревська розповіла, що несе за собою реорганізація Департаменту спецрозслідування ГПУ щодо "Великої справи Януковича".

"У департаментах спеціального розслідування, який займався справами Януковича, скоротили управління спецрозслідування і управління процесуального керівництва. Залишилося разом з прокурорами і допоміжним персоналом 56 осіб і виходить, що 20 слідчих. Одночасно у складі ГПУ Юрій Луценко утворив управління розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, і відділ процесуального керівництва над цим управлінням. Ці відділи підпорядковані Столярчуку. Фактично у нас вже немає жодного офіційного центру, ніяким чином не узгоджено комунікація між тим департаментом, який лишився, і управліннями, які будуть займатися тією начебто "Великою справою Януковича" і їхньої взаємодії. Окрім іншого, дуже велике питання по плану передачі тієї "Великої справи" до суду", – повідомила адвокат.

Попередній матеріал
У Київраді збираються офіційно визнати бійців-добровольців АТО
Наступний матеріал
Гройсман: Завдяки децентралізації місцеві бюджети зросли майже на 50%

Для розслідування "Великої справи" Януковича ГПУ створила нове управління

Справа розстрілів на Майдані: у суді допитали двох "особливо цінних" свідків