КМДА
КМДА 5.ua

У Київраді збираються офіційно визнати бійців-добровольців АТО

  Питання присвоєння відповідного статусу розглядатиме окрема Комісія з питань надання статусу бійців-добровольців АТО у м. Києві

  На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків депутатами було погоджено проект рішення "Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України", передає офіційний веб-сайт Київської міської ради.

  Згідно із проектом рішення, бійцем-добровольцем АТО може бути визнано особу, яка "перебувала або перебуває у складі добровольчих формувань та брала участь в бойових діях на Сході України, але не ввійшла до складу Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ, Національної гвардії України та інших військових формувань і правоохоронних органів".

  Зазначається, що для отримання статусу бійця-добровольця, необхідно через канцелярію Київради надати наступний перелік документів:

  • заяву довільної форми на ім’я заступника Київського міського голови-секретаря Київради з проханням щодо надання статусу бійця-добровольця АТО;
  • копію паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру фізичної особи;
  • автобіографію;
  • довідку керівника добровольчого формування про особу-заявника, що входить до складу добровольчого батальйону, із зазначенням терміну перебування в зоні проведення АТО;
  • письмові свідчення не менше як двох свідків, які разом брали участь в бойових діях та отримали статус УБД, або інваліда чи учасника війни.

  Повідомляється, що питання присвоєння відповідного статусу розглядатиме окрема Комісія з питань надання статусу бійців-добровольців АТО у м. Києві. Крім того, статус бійця-добровольця АТО може надаватись посмертно.

  "У такому випадку право на оформлення відповідного статусу одержують законні правонаступники бійця-добровольця АТО. Відповідне рішення також погодила постійна комісія Київради з питань охорони здоров'я та соціального захисту", – уточнили в Київраді.

  Як повідомляв 5.ua, у Миколаєві набирають добровольців-контрактників до ВМС України.

  Попередній матеріал
  В Австралії в парку атракціонів загинули чотири людини
  Наступний матеріал
  Чим загрожує реорганізація відділу, який займався "майданівськими" справами
  Loading...

  У Миколаєві набирають добровольців-контрактників до ВМС України

  "370 днів у камуфляжі": доброволець-артилерист презентував книгу, що народилась із воєнного щоденника

  Проблеми добровольців: бійці, які пройшли Іловайськ, не можуть отримати допомогу

  Герої не помирають: у Києві презентували документальну стрічку про загиблого добровольця "Кекса"