Рауль Чілачава
Рауль Чілачава 5 канал

Чи програла Грузія ідейно після втрати територій: Рауль Чілачава в ефірі "ЗА ЧАЙ.COM"

Почаюємо про війни історією та "Градами", про брехню російських диломатів – про все це поговоримо з Раулем Чілачавою вже о 23:10

Уродженець Сакартвело, а з 1970-х років минулого століття – киянин. Нині Рауль Чілачава – доктор філології, професор, перекладач, поет і дипломат. 

Викладав у Київському університеті, працював у Спілці письменників України, був замміністра з питань Національностей, міграції та релігійних справ, п'ять років – Надзвичайний та Повноважний Посол України в Республіці Латвія.

Автор низки книг, переклав українською Давида Гурамішвілі, Акакія Церетелі, Іллю Чавчавадзе, Іраклія Абашидзе, Костянтина Гамсахурдія і ще чимало інших. Грузинською переклав твори Григорія Сковороди, Тараса Шевченка, Павла Тичини, Володимира Сосюри, Миколи Бажана. 

Почаюємо про війни історією та "Градами"; розпитаємо, чи програла Грузія ідейно після втрати територій; розпитаємо, чи "Раша Тудей" сильніша від правди з фронту і цілого МЗС України, і яким є глобальний ефект Лавровсько-Захарівської чуркініани та брехні. Рауль Чілачава нині о 23:10 на "5 каналі".

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Грузія згадує жертв російської агресії 2008 року – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Це дуже багато": Іллєнко розповів, скільки українських фільмів вийде у прокат у 2018 році
Наступний матеріал
Прокуратура має достатньо доказів, щоб оголосити нардепу Шепелєву підозру у держзраді
Loading...