Час. Підсумки дня
Час. Підсумки дня 5.ua

Чи будуть депутати настільки ж одностайними у бажанні зняти із себе недоторканність – "Час. Підсумки дня"

Лише актуальні теми в ефірі програми "Час. Підсумки дня" на "5 каналі"

Великі політичні маневри або рятівна процедура. Чи будуть депутати настільки ж одностайними у бажанні зняти із себе недоторканність та змінити виборчу систему в момент остаточного узаконення історичних рішень? 

Чи з'явиться до кінця року довгоочікуваний антикорупційний суд? 

І чи задовольнить вулицю формальне виконання частини вимог? 

О 20:20 на "5 каналі" в ефірі програми "Час. Підсумки дня" заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка" Олексій Гончаренко та народний депутат від "Опозиційного блоку" Юрій Мірошниченко.

Як повідомляв 5.UA, 17 жовтня Президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради як невідкладний проект закону про внесення змін до статті 80 Конституції України, який скасовує недоторканність народних депутатів.

Згодом, 19 жовтня, Верховна Рада України підтримала внесення до порядку денного сесії і направлення для висновків до Конституційного суду президентського законопроекту №7203 про внесення змін до ст.80 Конституції України щодо недоторканності народних депутатів. Відповідний проект постанови, який включає ці два питання, одним голосуванням підтримали 336 нардепів.

Попередній матеріал
Вітчим дівчини, що скоїла ДТП у Харкові, прокоментував ситуацію – ЗМІ
Наступний матеріал
"Намети розбрату": чому ситуація під парламентом стала напруженою
Loading...

Що таке депутатська недоторканність та як вона працює в країнах Європи

Рада включила до порядку денного і направила до КСУ президентський та парламентський законопроекти про зняття депутатської недоторканності

Для зняття депутатської недоторканності у парламенті може не знайтися 300 голосів – політолог