5 канал

Чорнобай: На сьогодні ЗСУ отримали понад 3,5 тис. одиниць озброєння та техніки

  Затверджено нову структуру апарату оборонного відомства

  На сьогодні для ЗСУ було закуплено та поставлено понад 3,5 тис. нових та модернізованих одиниць озброєння та військової техніки. Про це під час брифінгу повідомив речник Міністерства оборони України, підполковник Олексій Чорнобай.

  "За минулий тиждень ЗСУ отримали понад 110 одиниць озброєння та військової техніки, зокрема автомобільну техніку, наземні радіолокатори, навігаційну апаратуру, а також більше 10 тис. ручних димових гранат та сигнально-звукових мін", – повідомив Чорнобай.

  Він наголосив: "Таким чином, на сьогодні для ЗСУ закуплено та поставлено понад 3,5 тис. нових та модернізованих одиниць озброєння та військової техніки, основні з них – це броньована автомобільна та інженерна техніка, безпілотні авіаційні комплекси, модернізовані радіорелейні станції, артилерійські системи, кулемети, постріли з керованою ракетою, тепловізійні прилади, наземні радіолокатори та інше. Також закуплено та поставлено близько 65 тис. боєприпасів та модулів кумулятивного захисту".

  Також Чорнобай повідомив, що за минулий тиждень ремонтні бригади ЗСУ та державних підприємств відновили близько тисячі одиниць озброєння та військової техніки. 

  Окрім того, Чорнобай заявив, що задля відповідності стандартам НАТО, наказом Міноборони затверджено нову структуру апарату оборонного відомства. "Зокрема, визначено функцію Міноборони як уповноваженого центрального органу виконавчої влади у галузі державної авіації та доповнені основні завдання міністерства щодо реалізації державної політики оборонних питань, пов'язаних з використанням повітряного простору України та захисту її суверенітету. До положення про Міністерство оборони додатково внесено 61 зміну". 

  Як повідомляв 5.ua, 12 серпня 2016 року в Міноборони озвучили оновлені дані щодо кількості контрактників.

  Попередній матеріал
  Волонтери передали до шпиталю практичний бус: у лікарні планують зробити трансформер
  Наступний матеріал
  Яблуневий Спас в Україні: Президент та прем'єр-міністр передали свої вітання зі святом
  Теги:
  Loading...

  Вертоліт ЗСУ зіткнувся з лінією електропередач і здійснив вимушену посадку

  Бірюков назвав суму витрат на одного бійця ЗСУ на рік

  Хто і як готує інструкторів для ЗСУ та НГУ

  Мотузяник доповів про бойові втрати ЗСУ за минулу добу – 3 загиблих

  На Дніпропетровщині провели спільні навчання ЗСУ та Нацполіція

  Радник Президента Бірюков розповів про нову концепцію форми для військовослужбовців ЗСУ