Бірюков назвав суму витрат на одного бійця ЗСУ на рік

Радник Президента і міністра оборони України Юрій Бірюков розповів, скільки коштів витрачається з держбюджету на утримання військових

Сума витрат на одного умовно усередненого бійця Збройних сил становить $9,5 тис. на рік, водночас у Польщі вона майже вдесятеро більша.

"У нас на одного умовно усередненого бійця Збройних сил виділяється, здається, 9,5 тис. доларів на рік, це на все – від палива танку, до зарплати, аптечки, форми – увесь спектр. Тобто це бюджет, поділений на кількість військовослужбовців. Найближча до нас у списку європейська країна – це Албанія, у якій на одного військовослужбовця виділяється $21 тис. У Польщі близько$90 тис. Для того, щоб забезпечувати відповідно до стандартів НАТО, було би непогано, щоб держава армії виділяла грошей відповідно до стандартів НАТО. Але у держави стільки грошей немає, це об’єктивна реальність", – заявив Юрій Бірюков в ексклюзивному інтерв'ю у програмі "Підсумки дня" на "5 каналі".

Повну версію інтерв'ю читайте за посиланням: Бірюков: Наші бійці більш досвідчені і ми повернемо Донбас

"Люди,які сидять та критикують, про це не дуже замислюються. Мене злить, у нас за даними Міністерства фінансів або Міністерства економіки, близько 50% населення, працездатного і працюючого, досі отримують зарплатню у конвертах. Тобто недоплачуються податки. Причини різні, мене як працівника Міністерства оборони це не сильно турбує. Проте ці люди з пафосом в інтернеті часто пишуть: "Ми сплачуємо податки, тому ви повинні...", – підкреслив він.

Попередній матеріал
Голова "Нафтогазу": Чи платитиме Київ за спожитий Донецьком та Луганськом російський газ
Наступний матеріал
На Луганщині автобус із керівництвом "Правого сектору" потрапив у ДТП – весь екіпаж у лікарні

Радник Президента Бірюков розповів про нову концепцію форми для військовослужбовців ЗСУ

Бірюков розповів про переваги бійців ЗСУ, "постійну напругу" з боку РФ та майбутнє України

Радник Президента Бірюков повідомив, в якому разі в Україні оголосять сьому хвилю мобілізації

Бірюков оприлюднив шокуючі фото із солдатської їдальні: у Миколаєві знов отруїлися військові