5 канал

Бірюков розповів про переваги бійців ЗСУ, "постійну напругу" з боку РФ та майбутнє України

"Справа не в Путіні, питання в усій державі та їхньому ставленні до нас", – наголсив радник Президента

Після початку конфлікту на Донбасі Росія ніколи не планувала передавати Україні контроль над кордоном. У Кремлі планували, що в певний момент Україна не витримає і порушить положення Мінських угод, що дасть РФ маневр для дій. Про це в ефірі "5 каналу" заявив радник Президента України та радник міністра оборони України Юрій Бірюков.

Водночас, він наголосив, що Україна, на відміну від російських окупантів, не вдається до використання забороненої зброї та відкриття вогню по противникові.

Крім того, за словами Бірюкова, одним зі здобутків українців від конфлікту на Донбасі є те, що "ми отримали досвід". "З’явилось досить багато бійців, які тверезо оцінюють ситуацію, які розуміють, для чого стоять (на фронті)", – заявив він.

Бірюков також зазначив, що українські бійці у крайніх випадках можуть використовувати важку зброю, і це погоджено з ОБСЄ. Йдеться про випадки, коли дійсно є ризик для позицій ЗСУ. "Досвід Мар’їнки того року показав, як ми вміємо відповідати на масовані спроби вторгнення", – нагадав Бірюков.

Крім того, він зазначив: "Наші бійці більш досвідчені і більш спокійні, вони розуміють, що це наша країна і нікуди вона від нас не дінеться".

Водночас, за словами Бірюкова, "нам, ймовірно, доведеться все життя прожити у постійній напрузі, бо, навіть коли ми звільнимо Донбас, Росія нікуди не дінеться". "Справа не в Путіні, питання у всій державі та їхньому ставленні до нас", – наголосив Бірюков.

Як повідомляв 5.ua, у вівторок, 16 серпня голова МЗС Литви Лінас Лінкявічюс заявив, що Україна може втратити єдиний інструмент для врегулювання конфлікту на Донбасі.

Попередній матеріал
Головні події дня в одному відео: провокації ФСБ, електронне декларування, скандал із прикордонниками
Наступний матеріал
Американські сенатори мають інформацію щодо маніпуляцій РФ, тому підтримують посилення санкцій
Теги:
Loading...

Радник Президента Бірюков повідомив, в якому разі в Україні оголосять сьому хвилю мобілізації

Волноваха під щільним вогнем: російські окупанти били з важкої артилерії

Ситуація в зоні АТО: Бойовики активно обстрілюють українські позиції з важкої артилерії

Голова МЗС Литви: Україна може втратити єдиний інструмент для врегулювання конфлікту на Донбасі