Фото mvs.gov.ua

Червоний Хрест забезпечить правоохоронців обладнанням для надання долікарської допомоги

  Товариство Червоного Хреста забезпечить стаціонарні пости ДАІ усім необхідним обладнанням для надання долікарської допомоги потерпілим у ДТП.

  Про це йшлося на зустрічі, яка відбулася в Міністерстві внутрішніх справ, за участі президента Товариства Червоного Хреста в Україні Івана Усіченко та голова представництва Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні Жака Барберіса,повідомляє Управління зв'язків з громадськістю МВС України

  Представники Червоного Хреста в Україні готові організувати цикл семінарів з долікарської допомоги для працівників органів внутрішніх справ. У першу чергу це стосуватиметься тих підрозділів міліції, які безпосередньо контактують із громадянами – патрульної служби та Державтоінспекції. Крім того, організація готова оснастити стаціонарні пости ДАІ всім необхідним обладнанням  для надання долікарської допомоги потерпілим учасникам дорожнього руху.

  Заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий подякував представникам міжнародної організації за ту допомогу, що була надана українським правоохоронцям у зв’язку з необхідністю їх лікування після нещодавніх подій.

  Учасники зустрічі окреслили коло питань, що потребують вирішення. Задля цього буде напрацьований проект міжнародного договору, який після узгодження МВС та Товариство Червоного Хреста в Україні планують підписати.

  Попередній матеріал
  Завод "Форд" у Росії зупиняє конвеєр
  Наступний матеріал
  НАТО посилить допомогу Україні в охороні стратегічних об`єктів
  Теги:
  Loading...