5.ua

НАТО посилить допомогу Україні в охороні стратегічних об`єктів

  НАТО допоможе Україні у військовій реформі для відбиття будь-якої військової загрози ззовні, а також допоможе порадами в посиленні охорони об`єктів стратегічного призначення на українській території.

  Про це Расмуссен заявив на прес-конференції після засідання Північноатлантичної Ради та Комісії Україна-НАТО, повідомляє УНІАН.

  ”Ми посилимо наші зусилля щодо підтримки військової реформи в Україні, щоб українські Збройні сили були більш професійними і більш ефективними. Буде також підтримка процесу трансформації в сучасні і ефективні сили, які зможуть захищати і стримувати будь-які військові загрози. Ми працюватимемо над більшою (технічною) співставністю сил України з арміями НАТО”, - сказав Расмуссен.

  ”Буде також більше спільних навчань. Є можливість також розміщення мобільних підрозділів в Україні в разі потреби... Ми також надамо поради щодо охорони об`єктів критичної інфраструктури”, - додав генсек НАТО.

  Нагадаємо, Расмуссен попередньо заявив, що Росія силою хоче змінити кордони і провести нові розподільчі лінії в Європі.

  У той же час міністри закордонних справ країн НАТО вирішили призупинити всю "практичну військову та цивільну співпрацю" з Росією

  Попередній матеріал
  Червоний Хрест забезпечить правоохоронців обладнанням для надання долікарської допомоги
  Наступний матеріал
  До Харківської області прибули спостерігачі ОБСЄ
  Loading...