Фото kharkivoda.gov.ua

До Харківської області прибули спостерігачі ОБСЄ

  До Харківської області прибули спостерігачі місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі.

  Про це повідомляє прес-служба Харківської ОДА.

  1 квітня відбулася робоча зустріч в.о. заступника голови Харківської облдержадміністрації Юрія Георгієвського, заступника голови Харківської обласної ради Людмили Давидової, директора Департаменту економіки та міжнародних відносин Харківської ОДА Віктора Коваленка з Послом, директором Центру запобігання конфліктів ОБСЄ Адамом Кобєрацкі.

  Під час зустрічі сторони обговорили особливості соціально-політичної ситуації в Україні і в Харківській області, а також перспективи політичного та економічного співробітництва Харківської області та ОБСЄ.

  Під час зустрічі Адам Кобєрацкі повідомив, що до Харкова вже прибуло два представника місії ОБСЄ для проведення моніторингу соціально-політичних подій в регіоні і пошуку виходів з кризи, що склалася.

  "Ми зараз розміщуємо місію спостерігачів за запитом уряду України. Сьогодні вже дві людини приїхало до Харкова, через кілька днів приїдуть інші, щоб спостерігати за розвитком подій в Україні. Ситуація тут складна, потрібно розібратися з обстановкою, треба дізнатися факти, тому ми дуже сподіваємося, що ця місія допоможе всім нашим країнам-учасникам дійсно з’ясувати, що відбувається на території України і в різних регіонах. Всі спостерігачі, яких ми розміщуємо зараз, – це цивільні особи. Головна думка цієї місії – це інтенсивні доповіді про розвиток подій і обстановки. Ми приймали таке рішення для того, щоб допомогти Україні вийти з кризи, стабілізувати ситуацію", – сказав Адам Кобєрацкі.

  Попередній матеріал
  НАТО посилить допомогу Україні в охороні стратегічних об`єктів
  Наступний матеріал
  США нарощують військову присутність у Чорному морі