intvua.com

Червоний Хрест відшкодує Україні $700 тисяч боргів за воду і електроенергію для окупованої Луганщини

  Проблема платежів за постачання води й електроенергії, в тому числі погашення існуючої заборгованості з боку бойовиків в Луганській області, є однією з ключових проблем, яку необхідно вирішити Тристоронній контактній групі

  Міжнародний комітет Червоного Хреста вирішив компенсувати українській стороні 700 тисяч доларів заборгованості за спожиті електроенергію і воду на тимчасово окупованих територіях Луганської області. Про це повідомив спеціальний представник ОБСЄ в Тристоронній контактній групі Мартін Сайдик, передає УНІАН.

  "Можу теж сказати, що це десь 700 тисяч доларів", – заявив Сайдік на брифінгу за підсумками засідання групи в Мінську. Він зазначив, що проблема платежів за постачання води й електроенергії, в тому числі погашення існуючої заборгованості з боку бойовиків в Луганській області, є однією з ключових проблем, яку необхідно вирішити.

  "Ми вдячні Міжнародному комітету Червоного Хреста за згоду на два місяці погасити витрати, що дозволило відновити постачання води та електроенергії", – сказав представник ОБСЄ. 

  Нагадаємо, сьогодні у Мінську також обговорювалося питання звільнення українських заручників та продовження реалізації рамкового рішення про розведення сил.

  Попередній матеріал
  Тиха війна у Мар'їнці: бойовики маскують свої обстріли глушниками
  Наступний матеріал
  Росія призупинила співпрацю з США щодо ядерних випробувань

  Волонтери Червоного Хреста взялися допомагати прифронтовим школам

  До звільнення українських заручників треба залучати Червоний Хрест – Геращенко

  Червоний Хрест доставив допомогу мешканцям Павлополя

  Червоний Хрест передав жителям Луганщини майже 40 тонн картоплі

  Червоний Хрест відновив станцію водопостачання у Попасній

  5 канал - трансляція наживо