5.ua

Волонтери Червоного Хреста взялися допомагати прифронтовим школам

У Степове міжнародну допомогу волонтери організації доправляють від 2014-го року

Волонтери Червоного Хреста вирішили робити прифронтові школи безпечнішими. Вже зміцнили навчальні приміщення у Мар'їнці, Красногорівці, Гранітному та Степовому. Як намагаються  убезпечити школи від обстрілів, бачили журналісти "5 каналу".

Волонтери Червоного Хреста у Степовому – часті гості. Міжнародну допомогу сюди вони доправляють від 2014-го року. Нині привезли пісок та інші матеріали для зміцнення місцевої школи - на випадок обстрілів.

"Захист школі не завадить - , каже її директорка Тетяна Закервашевич, і згадує,  - терористи вже обстрілювали будівлю з артилерії рік тому. Тоді вибухи пошкодили стіну, повилітали вікна. Завдяки зусиллям місцевої громади, районної влади та волонтерів, школу відновили та спеціальною плівкою зміцнили шибки.

Нині у Степнянській школі понад півтори сотні учнів. Для них волонтери Червоного Хреста проводять і заняття з мінної безпеки та вчать надавати першу долікарську допомогу.

Учителі сподіваються, що отримані знання місцевим дітлахам не доведеться застосовувати на практиці, і визнають: такі навички необхідні, адже Степове розташоване за останнім українським контрольно-пропускним пунктом, у так званій "сірій зоні". І коли тишу сколихнуть артилерійські обстріли - спрогнозувати не може ніхто.

Тетяна Ігнатченко, Євген Гончаренко, Донецька область, "5 канал"  

Попередній матеріал
Держприкордонслужба не пропустила в Україну журналістку "Первого канала"
Наступний матеріал
Урядова армія Сирії оголосила про припинення перемир'я

До звільнення українських заручників треба залучати Червоний Хрест – Геращенко

Червоний Хрест передав жителям Луганщини майже 40 тонн картоплі

Кучма обговорив пошук зниклих безвісти на Донбасі з головою делегації Червоного Хреста

Червоний хрест намагається потрапити до усіх полонених на окупованій території