5.ua

"Час. Підсумки дня": Як вплине проміжний вердикт Міжнародного суду ООН на перебіг "мінського процесу"

Сьогодні о 19:19 гості студії на "5 каналі" обговорять, як Києву у власних цілях використати дедалі серйозніше загострення між Московю та Вашингтоном

Коли і кому пред'являть звинувачення за мільярдні збитки під час рефінансу і яких помилок припустилися детективи НАБУ у справі Насірова? Чи варто вважати першою судовою перемогою України над Росією зобов’язання гаазькою Фемідою відновити діяльність Меджлісу та навчання української на анексованому півострові? Як вплине проміжний вердикт Міжнародного суду ООН на перебіг "мінського процесу" і як у власних цілях Києву варто використати дедалі серйозніше загострення між Москвою та Вашингтоном?

Лише головні теми, лише топові гості. Щобудня о 19:19 "Час. Підсумки дня" на "5 каналі"

У дискусії візьмуть участь: директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник, голова Комітету ВР у закордонних справах Ганна Гопко, Надзвичайний і Повноважний Посол України представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи (2015-2016) Роман Безсмертний, заступник міністра закордонних справ України з питань євроінтеграції Олена Зеркаль (скайпом – Гаага, Нідерланди).

Нагадаємо, 5.UA веде трансляції наживо Час.Підсумки дня в YouTube без перерв на рекламу.

Попередній матеріал
У Києві буде обмежено рух транспорту на мосту через Русанівський канал
Наступний матеріал
"Дуже позитивне" – у МЗС прокоментували рішення суду ООН у Гаазі за позовом України проти РФ
Loading...

У НАБУ не бачать сенсу викликати Насірова на повторний допит

НАБУ відкрило кримінальну справу проти судді у справі Насірова

НАБУ обшукує управління ДФС у Харківській області