theinsider.ua

У НАБУ не бачать сенсу викликати Насірова на повторний допит

  У НАБУ відзначили, що вже мають достатньо доказів щодо незаконності рішень очільника ДФС

  Зараз немає необхідності у проведенні повторних допитів відстороненого голови ДФС Романа Насірова. НАБУ має достатньо доказів незаконності його рішень. Про це повідомляє прес-служба бюро.

  У НАБУ кажуть, що повторний допит може бути доцільний тільки в тому випадку, якщо сам Насіров захоче прийти і повідомити нові факти або обставини, що стосуються його справи.

  "Наголошуємо, Національне бюро має достатньо доказів незаконності рішень голови ДФС і в даний момент не має потреби у проведенні повторних допитів підозрюваного, якщо він сам в них не зацікавлений", – сказано в повідомленні.

  Крім того, в НАБУ поскаржилися на манеру спілкування Насірова. У бюро зазначили, що під час допиту 17 березня чиновник не відповів по суті на більш ніж половину запитань. "Не знаю", "пояснити не можу", "треба дізнатися в ДФС" – ось що чули детективи у відповідь на цілком конкретні питання", – сказано в повідомленні. У той же час, підкреслили в НАБУ, в коментарях ЗМІ Насіров стверджує, що детективи бюро не задають йому "питань по суті".

  У відомстві повідомили, що заяви очільника ДФС містять багато недостовірної інформації. Зокрема, він зазначає, що кримінальне провадження, учасником якого він є, нібито розслідується вже два роки. Насправді ж, згідно з ЄРДР, розслідування було розпочато 29 листопада 2016 року.

  Як повідомляв 5.UA, 2 березня детективи НАБУ обшукали офіс ДФС та вручили підозру голові ДФС Роману Насірову. Окрім того, 2 березня в НАБУ заявили про затримання чільника ДФС Романа Насірова у "газовій справі" Онищенка. 

  Нагадаємо, 13 березня 2016 року апеляційний суд залишив без змін вердикт суду попередньої інстанції щодо запобіжного заходу Насірову – утримання за гратами на час розслідування із можливістю вийти від заставу у 100 мільйонів гривень. Саме цю суму вже 16 березня внесла за нього дружина.

  Попередній матеріал
  У ЄП перед дебатами щодо надання Україні "безвізу" спрацювала пожежна сигналізація – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Українські дизайнери пошиють костюми для ведучих Євробачення-2017
  Loading...

  Прес-секретар НАБУ: Насіров може втекти з України, а може і не втекти, а може ще щось зробить

  Коаліція без аудитора та колізія із комітетами: що відбулося у Верховній Раді

  НАБУ: двоє працівників СБУ "погоріли" на вимаганні $50 тис.

  НАБУ обшукує управління ДФС у Харківській області

  Порошенко – про справу Насірова: Це доказ того, що в Україні створена ефективна антикорупційна інфраструктура

  На ношах, з крапельницею і заплющеними очима: як Насіров зустрів свій день народження