І чого тільки не чула ця сорокаметрова пожежна вежа від стрибунців із мотузкою.
Станіслав Орешин, організатор благодійних стрибків: "Кто-то просто что-то кричит, кто-то сопит, кто-то исползует нецензурную лексику. Бывает, и деушки кричат всякое. Это нормально. По сути, пригая, человек делает какой-то шаг в неизвестность и для каждого это испытание".
П`ять років тому закинуту пожежну вежу облюбували двоє друзів-програмістів. Захотілося екстриму. Нині вчать стрибкам із мотузкою або роуп-джампінгу інших. Цими вихідними - ще й з благодійною метою. Збирають кошти на трансплантацію кісткового мозку незнайомцеві
Борис Кочарев, організатор благодійних стрибків: "Я думаю, не обязательно лично знать человека, чтобы помочь ему".
А це не може відлипнути від фотоапарату хлопець на ім`я Девеня. Він у черзі наступний. Вказівки російськомовного інструктора не розуміє. Говорить лише рідною китайською та - українською. На батьківщині майбутній економіст уже стрибав зі стометрової висоти.
Увесь цей вереск - через одну секунду вільного падіння. І ще кілька секунд зависання у повітрі.
Анастасія Бабенко, "5 канал": "Тим, хто боїться вільного падіння, організатори пропонують альтернативу - стрибок-маятник".
Скільки заробили на доброчинних стрибках - хлопці ще не рахували. В будь-якому разі - грошей набагато менше, ніж потрібно на операцію Богданові Приймачуку. І хоча сума захмарна - 200 тисяч доларів, екстримали впевнені колись потиснуть руку Богданові саме на цій же вежі.
Борис Кочарев, організатор благодійних стрибків: "В будущем, я думаю, он к нам придет полностью окрепший и прыгнет".
Анастасія Бабенко, Віктор Сніжко, "5 канал".