peoplesproject.com

Біотехнологи поставили на ноги ще одного важкопораненого бійця АТО

Лікування у рамках проекту "Біотех-реабілітація поранених" виправило кістки, усі травматичні зони заросли власною кістковою тканиною, і нога військового повернулася до природної форми

Завдяки новітнім технологіям і роботі українських біотехнологів ще один військовий, який зазнав поранень у зоні АТО, зміг стати на ноги.

Боєць 28 ОГМБр на ім’я Віталій влітку 2014-го потрапив під потужний мінометний обстріл під Савур-Могилою. Вибухи скинули тяжку бойову машину із мосту, боєць зазнав серйозних травм – пошкодило ногу та живіт. Подальші п’ять операцій у державних шпиталях полегшення не принесли: хоча рани живота і вилікували, та тяжко скалічена нога зрослася неправильно. Стопу сильно викрутило, до того ж, через скалічені кістки, нога серйозно вкоротилася.

/
/
/

Через травму ноги боєць не міг ходити самостійно. Однак лікування у рамках проекту "Біотех-реабілітація поранених" виправило кістки, усі травматичні зони заросли власною кістковою тканиною, і нога повернулася до природної форми. Попереду у нього період реабілітації: хлопцеві доведеться наново звикати до самостійної ходи на власних ногах.

Дороговартісне лікування стало можливим завдяки волонтерам "Народного проекту", які зібрали пожертви небайдужих громадян.

Тим часом, високотехнологічного лікування потребують й інші тяжкопоранені бійці. Держава таке лікування поки не фінансує, а зібрати необхідні кошт під силу не кожній українській родині. Допомогти у лікуванні військових можна, зробивши пожертву.

Нагадаємо, на початку жовтня стало відомо, що біотехнологи відновили бійцю рухливість руки, яку ледь не відірвало вибухом снаряду.

Попередній матеріал
Суд заблокував роботу відомої мережі фастфудів у Києві
Наступний матеріал
У Києві юні кадети отримали погони
Loading...

Медична сенсація: Біотехнологи відновили бійцю рухливість руки, яку ледь не відірвало вибухом снаряду

Українські лікарі-біотехнологи відростять нове плече важкопораненому солдату

Біотехнологи врятували від інвалідності бійця АТО із потрощеним хребтом

Українські медики відновлять бійцю спинний мозок унікальними біотехнологіями

Відрощена кістка замість ампутації: біотехнологи врятували ногу ще одному бійцю АТО

5 канал - трансляція наживо